Author Topic: 2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés  (Read 4661 times)

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« on: 2013 January 09, 14:54:27 pm »
2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
Nem tudja valaki,hogy kivan vezetékelve neki?Gyárilag nemvolt üveg,azt láttam,hogy van 2db 30 a es biztosítékja,de ninmcs benn,meg az R2 be van helye a relének,ami nincs benne,de a vezetékek megvannak?Érdemes keresni?Vagy ki kell vezetékelni teljesen?HELP hogy működik?

Offline kofy

  • Újonc
  • *
  • Posts: 2
  • Segített?: +0/-0
Re:2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« Reply #1 on: 2013 January 12, 23:32:24 pm »
A biztosítéktáblánál, illetve a relénél a csatlakozás be van vezetékezve? Ha igen, az jó jel. Biztosat akkor lehet mondani, ha leszeded belül az A oszlop borítást. Annak a közepén van a szélvédőfűtés csatlakozó (ha van).

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
Re:2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« Reply #2 on: 2013 January 13, 11:01:32 am »
Köszönöm.
Hát  nemtudom fönn van e.Néztem de nemtudom mit kell nézni,és azt sem tudom hogy az a oszlop ot hol,miként kell leszedni.?
Köszi a helpet

RyAn

  • Guest
Re:2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« Reply #3 on: 2013 January 13, 17:36:31 pm »
teljesen nem fogják kevezetékelni. ha bent is vana  kábelköteg biztos lehetsz benne h valahol fel van tekerve és el van bujtatva. mértnem kérdezed meg Kobold79-et? ö biztos meg mondja h kiszokták-e vagy sem.

Offline kobold79

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 183
  • Segített?: +45/-0
Re:2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« Reply #4 on: 2013 January 13, 20:37:46 pm »
Ha mk7-ről beszélünk akkor az érmetartóba van beledugva a stekker.
A biztitáblát kell áthebrákolni mert a relének nincs meg a sarúja. A szélvédő fűtéshez mind a két oldalt egy vastag rózsaszínű kábel megy fel. A testet mind a két ,,A" oszlop tetején kapja egy hatos csavarral kell odacsavarozni a szalagot ami a szélvédőn van gyárilag. ;D
Üdv Kob!
Ja és még ott a JAM modul.
Bocsánat csak most láttam hogy mk6. :)
Akkor csak egy stekker van. azt kell megnézni hány szál van benne. A kapcsolósor egy egységet képez. Abból fog kelleni fűthető szélvédős. Nekem nemsokára felszabadul egy ilyen kapcsoló. A kábelok elrendezése ugyan az mint az mk7. Remélem tudtam segíteni
Üdv Kob! :)
« Last Edit: 2013 January 13, 20:46:33 pm by kobold79 »
kobold

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
Re:2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« Reply #5 on: 2013 January 20, 20:52:27 pm »
Üdv haver!
Nos ez számomra elég bonyolultnak tűnik,Nemtudom mi lesz :( Ha nem kellene kábelezni akkor berakatnék eggyet,de így nemtudom

Offline csab77

  • Újonc
  • *
  • Posts: 1
  • Segített?: +0/-0
Re:2003 Fűthető első szélvédő vezetékelés
« Reply #6 on: 2013 December 02, 12:50:35 pm »
Én most vettem nemrégiben egy 2005-ös Fiestát és szintén hasonló cipőben járok, szélvédőt kell cserélnem és akkor már fűthetőt vennék bele.
Elvileg a kapcsolósorom van, ami első szélvédő fűtéses, de sajnos nem találtam kapcsolás rajzot  a kábelezésről. Tud valaki esetleg benne hol lehet infót szerezni hozzá?

Kösz,
Cs