Author Topic: Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös  (Read 3739 times)

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
Ford fiesta 2004 tdci.Szép állapotban törött nem volt tudtommal,nemrég volt szerelőnél kicserélgette a dolgokat és föl is emelte,ő nem látott semmit bár hozzáteszem nem is volt ekkora probléma meg,nos most hogy voltak esők,nagyon büdöst éreztem a kocsiban nagyon....na egy hatalmas viz átfolyásnál érezte asszony hogy itt a lába alatt valami nem a gyári szőnyeget kivettem az a nemrögzitett,alatta van az alvázon egy müanyagok alá beépitett szőnyeg na az full vizes,kibontottam és ez a szönyeg alatt van az alvázra ragasztoval ragasztott kis szivacs féle,na az full szétrohadva ázás miatt,tipp mi lehet még nem jutottam el a totális bontásig na valaki találkozott ilyennel esetleg 5let vagy bármi?mert sz.tem az egész alváz kilyukadt megtörhetett és akkor 200-300 ezer javitási ktg re tippelek...köszi előre is

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös
« Reply #1 on: 2011 July 28, 13:25:32 pm »
Nekem volt már ilyen, de nekem a szélvédőnél ami van vízelvezető az volt eltömődve és azért folyt be a víz a kesztyütartó jobb aljánál. Kipucuoltam meg teszt gyanánt verettem fél órát magasnyomásúval minden szögből alulról felülről úgy, hogy haver bent feküdt, de nem ázik be. Ezeket tudom javasolni mielőtt szétrobbantod a kocsit  ;)
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
Re:Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös
« Reply #2 on: 2011 July 29, 10:47:07 am »
Köszönöm még időben szolsz már elkezdtem bombázni :d de akkor megnézem tehát a ablak alatti kivülről az a viz elvezető?

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös
« Reply #3 on: 2011 July 29, 11:01:04 am »
Az az igen. Nekem televolt ilyen falevéllel meg minden szutyokkal. Utána doblemez ki és mehet a veretés vízzel. Majd írj, hogy mire jutottál  ;)
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re:Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös
« Reply #4 on: 2011 July 29, 11:54:10 am »
És ha az ember bekukucskál a vízelvezető rácson kb. az anyósülés vonalában, akkor egy fekete doboz belsejét látja.
Szerintem ott megy be a levegő a szellőzéshez. Ha abba víz kerül, alul ki kell folynia.

Ha az is tele van levéllel, akkor aztán tényleg megy a víz az utastérbe.  :(
Mk6 1.3 benzin

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös
« Reply #5 on: 2011 July 29, 12:16:39 pm »
Bizony. Én sem értettem a dolgot,de kitakarítottam ilyen hátha alapon és azóta megszűnt.
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
Re:Anyós ülés lábrészénél vizes nagyon a kárpit és büdös
« Reply #6 on: 2011 July 30, 16:07:42 pm »
Na kössz srácok,még nem jutottam el addig,hogy kitakarítsam,de kössz,majd irok