Author Topic: Levego rendszer "budos"  (Read 9350 times)

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re:Levego rendszer "budos"
« Reply #15 on: 2011 October 14, 13:08:44 pm »
Ez nem hab, hanem ez :
http://www.medikemia.hu/index.php?mid=20&prod=308

Es nem parasodunk (meg nem... :( )

Ezzel a belső keringetés járatait tisztítottad meg.
Most belső keringetésen is büdös, vagy csak akkor, ha kívülről szívod a levegőt?

Mi lenne, ha rászánnál még egy palackot és kívülről fújnád be, miközben a ventillátor mondjuk kis fordulaton jár.  :)
Mk6 1.3 benzin

Offline kdevid

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 133
  • Segített?: +1/-2
Re:Levego rendszer "budos"
« Reply #16 on: 2011 October 14, 13:52:50 pm »
Ezzel a belső keringetés járatait tisztítottad meg.
Most belső keringetésen is büdös, vagy csak akkor, ha kívülről szívod a levegőt?

Mi lenne, ha rászánnál még egy palackot és kívülről fújnád be, miközben a ventillátor mondjuk kis fordulaton jár.  :)

Okes, de azt hogy csinaljam? Mert mindenki mast ir...

Pollenszurovel/anelkul
Klimaval/anelkul
Belsokeringetessel/anelkul

Meg milyen tipussal kuldjem meg kivulro? (egy wynns van otthon)

http://www.olajshop.hu/termekek/wynn__s/karbantartasi_termekek/wns30202/250ml/details
A vegtelen ciklus is veget er egyszer, csak kelloen eros vas kell hozza... / Linus Torvalds /

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re:Levego rendszer "budos"
« Reply #17 on: 2011 October 14, 15:38:48 pm »
Ha nem sajnálod a 3200Ft-os sprayt, akkor a leírása alapján jónak tűnik.

Ahogy írja a link, pollenszűrő nélkül, mert a pollenszűrő valószínűleg megfogja az anyagot.

Ha kiveszed a pollenszűrőt, akkor meg tudod szagolni, hogy büdös-e.

Mindenképpen belső keringetés nélkül, mert a belső keringetéses részeket már fertőtlenítetted.
Ha a motortérből belső keringetéssel csinálod, akkor nem is szív onnan, hiszen azért "belső".

Ha a klímát bekapcsolod, akkor gondolom lecsapódik a hideg hőcserélőre az anyag, valószínűleg azért írja, hogy ne kapcsold be a klímát.

És a tanács ellenére én nem kapcsolnám a ventit a legerősebbre, hogy a bejövő csatornákban többet időzzön az anyag.
Mk6 1.3 benzin

Offline kdevid

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 133
  • Segített?: +1/-2
Re:Levego rendszer "budos"
« Reply #18 on: 2011 October 16, 17:51:32 pm »
Ha nem sajnálod a 3200Ft-os sprayt, akkor a leírása alapján jónak tűnik.

Ahogy írja a link, pollenszűrő nélkül, mert a pollenszűrő valószínűleg megfogja az anyagot.

Ha kiveszed a pollenszűrőt, akkor meg tudod szagolni, hogy büdös-e.

Mindenképpen belső keringetés nélkül, mert a belső keringetéses részeket már fertőtlenítetted.
Ha a motortérből belső keringetéssel csinálod, akkor nem is szív onnan, hiszen azért "belső".

Ha a klímát bekapcsolod, akkor gondolom lecsapódik a hideg hőcserélőre az anyag, valószínűleg azért írja, hogy ne kapcsold be a klímát.

És a tanács ellenére én nem kapcsolnám a ventit a legerősebbre, hogy a bejövő csatornákban többet időzzön az anyag.

annyit segitsetek, hogy a beomlo "dobozhoz" hogy ferek a legkonyebben?
Es akkor oda vezessem be a spraynek a csovet?
« Last Edit: 2011 October 16, 17:53:55 pm by kdevid »
A vegtelen ciklus is veget er egyszer, csak kelloen eros vas kell hozza... / Linus Torvalds /

Offline kdevid

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 133
  • Segített?: +1/-2
Re:Levego rendszer "budos"
« Reply #19 on: 2011 October 16, 18:19:09 pm »
naszoval, lementem a garazsba, es megneztem,,, Ott a beomlo, ahonnan marekszamra piszalkaltam ki a rohadtlevelet...
Ez rosz hir...

Amikor kicsereltem a pollenszurot, az nemvolt budos, csak koszos (elozo tulaj szerintem nem csereltette ki...)...
szvsz tavasszal, amikor visszarakatom a nyari gumit, kipucoltatom az egesz rendszert es jolesz...

De a ford k@pja be, hogy betud oda esni barmi is, raadasul a kifolyo nyilas olyan pici, hogy csak na,,

Most is voltak apro levelek, de kifujtam... Vizzel meg kapasbol nem moshatom, mert akkor befolyik minden a szuron :(

A vegtelen ciklus is veget er egyszer, csak kelloen eros vas kell hozza... / Linus Torvalds /