Author Topic: MK8-ról amit előtte és a tesztek alatt mondtunk  (Read 93288 times)

Kiccsákány

  • Guest
Re: MK8 RS
« Reply #45 on: 2008 April 08, 07:31:32 am »
wow, ez igen! tetszetős a kicsike. Tudnék neki helyet szorítani a garázsban. Az ára valóban elgondolkodtató (Mondeót kapni ennyiért), bár pénteken, amikor bent voltam egy kereskedésben, azt mondták, hogy igen magasról fog indulni az új fiesta ára. A kereskedők a bevezetést követő első időszakban(ez év vége) nem is terveznek nagy darabszámot, pont emiatt. "Majd ha rájönnek miért adunk el olyan keveset, akkor majd engednek belőle" - mondta az ért vez.

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: MK8 RS
« Reply #46 on: 2008 April 08, 14:20:04 pm »
Ha megmondod a forrást kitesszük a hírek közé ;)
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Ryan

  • Guest
Re: MK8 RS
« Reply #47 on: 2008 April 08, 14:41:45 pm »
Ha megmondod a forrást kitesszük a hírek közé ;)

KUTI
nézd meg az utolsó sort!
a képek alatt! ;)

Kiccsákány

  • Guest
Re: MK8 RS
« Reply #48 on: 2008 April 08, 14:46:39 pm »
Pontos árakat nem mondott, csak ennyit, Jászberényi szalon értékesítési vezetője egyébként. Gondolom nem dicsérnék meg, érte

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: MK8 RS
« Reply #49 on: 2008 April 08, 14:49:13 pm »
kép alatt nem olvasok :D
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Ryan

  • Guest
Re: MK8 RS
« Reply #50 on: 2008 April 08, 14:50:33 pm »
kép alatt nem olvasok :D

a forrás mindig az utolsó sor de majd akkor legközelebb a kép fölé rakom :P

1973

  • Guest
Sziasztok. Nagyon szeretnék információt kapni az új 2008-as Fiesta modell árával kapcsplatban, tudnátok segiteni? Valaki tud valamit ez ügyben?

Gaben

  • Guest
Azt mondták a kereskedésben,hogy kb a mostani focus-al lessz egy árban,és amíg az MK7 széria ki nem fut teljesen ,nem is lessz olcsóbb. ;D

1973

  • Guest
Gaben, nagyon szépen köszönöm az infót, szépen kikalkulálták. Mégegyszer köszi szép napot.

Gaben

  • Guest
Gaben, nagyon szépen köszönöm az infót, szépen kikalkulálták. Mégegyszer köszi szép napot.
Nincs mit!  ;D

Offline boripityu

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 207
  • Segített?: +9/-1
  • Főni
    • A kedvenc oldalam
mk8 képek és adatok
« Reply #55 on: 2008 July 12, 14:44:18 pm »
Úgy néz ki októbertől kezdik forgalmazni. Lehet, hogy kövezés ( vagy tojásdobálás lesz ), de maradok annál a véleményemnél, hogy az új Mazda 6 szebb, mint az új Mondeo, és az új Mazda 2 is szebb mint ez:

http://www.autobild.de/artikel/der-neue-ford-fiesta-2008-_739655.html

 :P
:wav:

Offline boripityu

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 207
  • Segített?: +9/-1
  • Főni
    • A kedvenc oldalam
Re: mk8 képek és adatok
« Reply #56 on: 2008 July 16, 19:16:52 pm »
:wav:

Robi

  • Guest
Re: mk8 képek és adatok
« Reply #57 on: 2008 July 16, 19:56:11 pm »
Nagyon Pözsós lett az eleje, hátul viszont aranyosan pucsít :D ... De amúgy Nekem bejön!
Főleg majd az RS...  :'(

Offline Frequence

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 133
  • Segített?: +2/-0
Re: mk8 képek és adatok
« Reply #58 on: 2008 July 16, 19:59:04 pm »
Hát igen...a belső szerintem pazar! Nagyon tetszik, főleg ebben a vörös változatban. Viszont a külsőt nagyon elrontották szerintem. Tanulmány korában nagyon ütős volt, viszont ez a mostani forma nekem nem egységes..inkább a részletek szépek, viszont együtt az autó nekem túl bumfordi.  ;)
Low & Slow...

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: mk8 képek és adatok
« Reply #59 on: 2008 July 16, 22:01:40 pm »
Nagyon Pözsós lett az eleje, hátul viszont aranyosan pucsít :D ... De amúgy Nekem bejön!
Főleg majd az RS...  :'(
Hát igen Robi,nagyon peugeot-s az eleje.
Én nem vagyok a peugeot-k ellensége,de mióta kitalálták azt a bumfordi lökhárítós elejt,egyszerűen rondának találom!!!
Nem örülök,hogy a fiesta errefelé tart designban,ha már ötleteket kell lopni,inkább az olaszoktól lopnék a helyükben! ;)
azért összességében nem rossz!  :) Oldalról kimondottan tetszik.Egy 1.6 ti-re beneveznék!  ;D
Minden ami autĂł hifi!:)