Szériák fórumai > MK1-MK2

gyújtás gondok

(1/1)

danakapitany:
 ???ha valaki tud tanácsot adni hálásan fogadom :'(:mk1 1.0-ás csoda már indulásnál olyan mintha három hengeres lenne,menet közben iszonyatos füst durrogás..(még a jelenség kezdet elött cseréltem gyári gyertyákat,és kábeleket..) :notworthy: a legfurcsább az egészben ,hogy a jelenség elött hallottam valamit menet közben mintha valami leesett volna a kocsiról ,és utána először csak szerényen,majd napról napra egyre durvábban produkálja a jelenséget,term benéztem a motortérbe de nem láttam semmit ami hiányozna...előre is hálás köszönet minden kedves Fordos cimborának.

sztrakk9:
A füst valami olaj dolog lesz,mértél már kompressziót nem e szált el valamelyik henger?

danakapitany:
Hát köszi,de kompressziót azt nem tudook mérni,viszont minden gyetyám olyan fekete mint egy szénerőmű kéménye...megy a szerelőhöz ez nekem házi barkácsba már sok...de azért köszi

danakapitany:
mindenesetre  általában  ha már jobban bemelegszik akkor durvább a dolog ,szerintem nem olaj,mert a füst is fekete nem kék... ???

danakapitany:
Sziasztok Kedves Márkatársak!
Köszönöm az ötleteket :),végül nem vittem el,de a megoldás meg lett(szétszedtem az elosztót,semmi,ezután töprengtem és láss csodát 8) ....a szivató bowdenem fordítva volt bekötve (furcsállottam is a működési elvét ???) ezért állandóan beköpte a gyertyákat,és szép lassan elmúltak a hengereim :-X....de most már minden ok,remekül dorombol a kis drága -10-ben is=öreg kecske nem vén kecske :) :notworthy:

Navigation

[0] Message Index

Go to full version