Szériák fórumai > MK6-MK7

"Érdekes hangok"

<< < (3/37) > >>

viktorwrz:
Oldalt alul van a vezérműtengely a főtengely mellett (a motor OLDALÁN), okostojás. Én már szedtem darabokra a motoromat és saját szememmel láttam. És Te? Gondolom a kézikönyveket kívülről fújod....az viszont sokesetben kevés.

Rebel:

--- Quote from: viktorwrz on 2007 December 13, 12:58:20 pm ---Oldalt alul van a vezérműtengely a főtengely mellett (a motor OLDALÁN), okostojás. Én már szedtem darabokra a motoromat és saját szememmel láttam. És Te? Gondolom a kézikönyveket kívülről fújod....az viszont sokesetben kevés.

--- End quote ---



Mi az hogy oldaltalul? ???
Most oldalt vagy  alul?
olyan hogy oldaltalul olyan nincs

Alulvezérelt és oldalán megyrá a szíj vagy a lánc. olyan van.
FELÜLVEZÉRELT UGYANIGY A TÖBBI.

Vagy csak nekem kinai ez? :-\

viktorwrz:
Köszönöm a kioktatást srácok...
Pisti: nem személyeskedés (na jó talán kicsit még neheztelek rád...remélem megérted), csak nem szeretem, ha kioktatnak.

frontoza:
Sziasztok!
huhh, hát a fentebb írottakhoz abszolute nem értek, csak annyit tduok, hogy láncos, hogy ez milyen lánc, vagy milyen nem azt nem tudom, autót sajna életemben nem szereltem szét. (bár szétszedni még csak szétszedném, de összerakni.... ;D)

zoli:

--- Quote from: frontoza on 2007 December 13, 20:16:37 pm ---Sziasztok!
huhh, hát a fentebb írottakhoz abszolute nem értek, csak annyit tduok, hogy láncos, hogy ez milyen lánc, vagy milyen nem azt nem tudom, autót sajna életemben nem szereltem szét. (bár szétszedni még csak szétszedném, de összerakni.... ;D)

--- End quote ---

>>>E fórumnak nem is az a lényege hogy mindenki értsen mindenhez. Hanem pont az hogyha valaki nem tud valamit nyugottan kérdezzen. Én biztos vagyok benne hogy sokunk közül akadni fog valaki aki önzetlenül segíteni tud. Hisz ki ehhez, ki ahhoz ért tökéletesen. Én mindenhez szeretnék, de ez csak óhaj marad. Sajnos. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version