Author Topic: Ford Fiesta Ghia Techno  (Read 18206 times)

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: Ford Fiesta Ghia Techno
« Reply #30 on: 2009 March 21, 22:14:59 pm »
sziasztok!

nekem fun - calypso-m van! (nyitható vászon tető) Viszont nincsen belső csomagtérnyitás lehetőségem! Illetve -szégyenlem- de ha van még nem találtam meg! Asszem a techno az a calypso-nak volt a testvér kiegészítő-felszereltsége!! Ha ezt így lehet mondani! csak a calypso a fun szinthez volt válaszható. Nekem is elég sok minden van benne, hála Istennek! Megdöbbentő extrák is vannak! Viszont ez a belső csomagtérnyitó gomb hiánya baromira bosszant! Ezt lehet bele szerkeszteni utólag?

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Ford Fiesta Ghia Techno
« Reply #31 on: 2009 March 23, 08:48:21 am »
Mindent lehet kb 5000ft és egy kis ügyesség! Kell egy kp zár motor ami kb 1000ft kell relé nyomógomb vezeték ez még egy 1000ft! Az ügyesség a rudazat kialakttásához kell ami a zárat köti össze a kp motorral!
3000ft a bekötés! Nálunk enyiért csináltuk off trabiba on

gergo

  • Guest
Re: Ford Fiesta Ghia Techno
« Reply #32 on: 2009 March 23, 16:59:23 pm »
Nekem is kb ennyiből jött ki a dolog... csak inkább beszereltem magam és a munkadíjat eltankoltam/boroztam utána  ;D
Egyébként, mivel a kütyünek csak egy irányba kell működnie én egy bowdenes megoldást választottam, így könnyebb volt a motor elhelyezése

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Ford Fiesta Ghia Techno
« Reply #33 on: 2009 March 24, 20:08:54 pm »
Nekem rudazat van!!! Mondjuk az enyém gyári :-*

hpecas

  • Guest
Re: Ford Fiesta Ghia Techno
« Reply #34 on: 2009 March 24, 22:28:14 pm »
Nos akkor beszállnék én is a körbe.

December óta vagyok tulajdonosa egy 98'-as 1.3-as MK4 fiestának. A felszereltségi szint Focus, azt hiszem erről még nem volt szó. Ha jól sejtem a Focus felszereltségi szint a legalapabb.

Az extrákat tekintve nagyon egyszerű dolgom van: 1 légzsák, traffic 3000 rádió és kész.

Ha jól tudom ezek ráadásul vásárolt extrák, tehát se szervó, se belső levegőkeringetés, semmi sincs színre fújva (nem is baj), viszont ami nagyon fáj, hogy nem is nyitható belülről a csomagtér, meghogy csak egyben dönthető a hátsó támla (mint nagyapám régi moszkvicsában), viszont ami engem is érdekelne az a belső csomagtérnyitás, mivel nem vagyok ügyes ember, kb mennyiből tudnám megcsináltatni kulturált módon, illetve jó lenne egy hátsó szárny is, de még seholsem találtam.

Üdv

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Ford Fiesta Ghia Techno
« Reply #35 on: 2009 March 25, 08:12:12 am »
A csomagtérnyitás leírtam hogy hogy kell kicsit el?rébb nagyon olcsón meg lehet úszni! a hátsó szárny az újjat felejtsd el bontóban 10-15 körül van