Author Topic: Hibádzó index  (Read 5036 times)

AniBaba

  • Guest
Hibádzó index
« on: 2009 December 18, 14:51:45 pm »
Hello!

Az indexem kitalálta, hogy abbahagyja a villogást, és konstans világít (na jó, percenként villan 2-3x...). Általában akkor csinálja, ha utcán parkolok, és cidri van az autóban; amikor fűtött garázsból jövök nincsen baja egy ideig, de kinn az utcán menetközben (gondolom a hidegtől) ismét rákezd.

Relé probléma?
Mennyire bonyolult cserélnem?

Köszi előre is!

nandi

  • Guest
Re: Hibádzó index
« Reply #1 on: 2009 December 18, 16:52:32 pm »
Szerintem relé, a kormánykapcsolón van, le kell bontani a kormányalatti burkolatot biztos, de lehet a felsőt is. Relé van hozzá ?

AniBaba

  • Guest
Re: Hibádzó index
« Reply #2 on: 2009 December 18, 17:52:21 pm »
Úgyis meg kéne csinálni a tompított kapcsolóját is. Kikopott, és villan a fény, ha visszaugrik az indexkar.

Relé persze nincs :)

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: Hibádzó index
« Reply #3 on: 2009 December 18, 18:03:02 pm »
Szerintem relé, a kormánykapcsolón van, le kell bontani a kormányalatti burkolatot biztos, de lehet a fels?t is. Relé van hozzá ?

Nem ide tartozik, úgyhogy választ majd inkább a saját topikomba kérek - szóval duda-kapcsolót szerelt már valaki? Mikor megvettem sem szólt, aztán megpiszkálták és egy ideig működött, most megint csendben van. Szét lehet szedni a kapcsolót, tisztítani, stb?
D.V.Zs.

AniBaba

  • Guest
Re: Hibádzó index
« Reply #4 on: 2009 December 18, 20:32:12 pm »
Nekem is van problémám a dudával. Néha szól, néha nem.

TomeeFiesta

  • Guest
Re: Hibádzó index
« Reply #5 on: 2009 December 20, 18:12:55 pm »
kontakt spréé??

Offline doubleo

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 343
  • Segített?: +16/-1
Re: Hibádzó index
« Reply #6 on: 2009 December 22, 18:15:03 pm »
DVZS én úgy emlékszem a bajuszkapcsoló nem bontható. Sajnálom, de az cserés. Ami még meglepő, hogy több fajtával szerelik a fityókat!:) Ami nekem most bent van azon pl, nincs szakaszos ablaktörlés pedig az autó tudná, hiszen az előzőn volt!:(
Apám mindig azt mondta: Fiam a munkát és a sarat, messziről kerüld! Nekem ez eddig bevált!

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Hibádzó index
« Reply #7 on: 2009 December 23, 10:19:15 am »
ha kell akkor van kormánykapcsolóm több darab  ;)

grimmcsalad

  • Guest
Re: Hibádzó index
« Reply #8 on: 2009 December 23, 12:38:33 pm »
DVZS én úgy emlékszem a bajuszkapcsoló nem bontható. Sajnálom, de az cserés. Ami még meglep?, hogy több fajtával szerelik a fityókat!:) Ami nekem most bent van azon pl, nincs szakaszos ablaktörlés pedig az autó tudná, hiszen az el?z?n volt!:(

Rosszul emlékszel! Bontható!!!
Bármit szét lehet szedni ;)
Nevezzük bontás után nem összeszerelhetőnek  :-X ;D