Author Topic: Ha TDci-d - 1.4 - van ez semmiképpen ne felejtsd el!  (Read 9175 times)

csigavadasz

  • Guest
Re: Ha TDci-d - 1.4 - van ez semmiképpen ne felejtsd el!
« Reply #15 on: 2010 April 29, 23:19:48 pm »
Szia!

Értem én, csak felhúztam magam, mert tavaly évvégén kellett ráköltenem közel 100.000. Műszaki, meg szélvédőcsere, lengéscsillapítócsre, meg munkadíjak, olajcsere, ...stb. Szóval azt hittem, kicsit fellélegezhetek, erre most ez jött elő!
Köszönöm a választ és le fogok higgadni mire a szervízbe elérek, csak nem szeretem az érzést, hogy bepaliznak!
Majdleírom miben állapodtunk meg a szervízessel!

Üdv:
csiga

csigavadasz

  • Guest
Re: Ha TDci-d - 1.4 - van ez semmiképpen ne felejtsd el!
« Reply #16 on: 2010 May 06, 20:19:17 pm »
Sziasztok!

Készen van Ficere! :) És én is :( 3,5 órás munkával elkészült! Nagyon koszos volt, ahova kifújt a a keveréket. A végszámla 50.000,- Ft. Háát, komolyan elgondolkodtam, hogy hova is vigyem legközelebb, vagy hogy vigyem-e, mert ez így totális anyagi csőd!  :'(

Lényeg, hogy tényleg mindenki figyeljen oda és ha kipufogó-szagot érez az utastérben, vagy sziszegni hallja a kocsit az első jelre futás a szervíz!!!

Üdv:
 csiga

Offline tothdani

  • Újonc
  • *
  • Posts: 3
  • Segített?: +0/-0
Re:Ha TDci-d - 1.4 - van ez semmiképpen ne felejtsd el!
« Reply #17 on: 2012 November 01, 20:39:08 pm »
Nekem az első csőpár is dörzsölte egymást, ennek már nyoma is volt.
Ezenkívül a gázolaj kézipumpa környékén is dörzsölte egymást két műanyag cső.Erre akkor néztem rá, amikor az egyik ismerősömnek 30-40 ezerért cserélték ezeket egy Peugeot 206-oson.