Szériák fórumai > MK3-MK4-MK5

Lefulladás után nem indul

(1/1)

Gálnyikov:
Sziasztok!

Egy olyan hibával találkoztam, ami csak melegben, dugóban araszolgatás közben jön elő. Lefulladás után nem engedett indítózni, csak egy halk búgó hangot adott. A második indítózást már nem is engedte. Gyújtás, kontroll jelzések rendben voltak, csak indítózninem engedett. Aztán kb 30 perc állás után mintha mi sem történt volna, engedett indítózni és rendben hazaértem vele. A motor hőfok a NORM felirat R betüjénélállt csak.

MK3 1.1 94-es.

Styleair:

--- Quote from: Gálnyikov on 2016 July 21, 10:08:30 am ---Sziasztok!

Egy olyan hibával találkoztam, ami csak melegben, dugóban araszolgatás közben jön elő. Lefulladás után nem engedett indítózni, csak egy halk búgó hangot adott. A második indítózást már nem is engedte. Gyújtás, kontroll jelzések rendben voltak, csak indítózninem engedett. Aztán kb 30 perc állás után mintha mi sem történt volna, engedett indítózni és rendben hazaértem vele. A motor hőfok a NORM felirat R betüjénélállt csak.

MK3 1.1 94-es.

--- End quote ---
Önindítót lehet fel kell újítani.

Gálnyikov:
Köszönöm a tippet!  ;)

Bartifatti:
nekem a fojtószelep állás érzékelőn voltak elporladva a vezetékeken a szigetelések.
Össze érhettek néha. Ujra leszigeteltem zsugorcsővel.
Persze elkellet vágnom és utána összeforrasztani de most jó.
Ez is egy ötlet amit megnézhetsz, vagy a gyujtáskapcsolónál a csatlakozó.
Azt is megmozgattam mert lehet az is.
Gyujtást ad minden lámpa világít ,üzemanyag szivattyú felbúg, csak éppén nem kap áramot az önindító.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version