Author Topic: Infrás kulcs  (Read 17628 times)

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Infrás kulcs
« Reply #30 on: 2009 January 11, 13:04:47 pm »
Nekem gyári kp az autóm és van egy serpi star nevű riasztóm! Le szeretném cserélni egy bicskakulcsos megoldásra! Mit javasoltok!A régi riasztó lecsó vagy azt lehet-e tovább fejleszteni?

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Infrás kulcs
« Reply #31 on: 2009 January 11, 13:07:47 pm »
Nekem gyári kp az autóm és van egy serpi star nevű riasztóm! Le szeretném cserélni egy bicskakulcsos megoldásra! Mit javasoltok!A régi riasztó lecsó vagy azt lehet-e tovább fejleszteni?

Hello! Én csak a kulcsot "adnám" hozzá a rendszerhez. Adó egységet bele a bicskakulcsba stb stb

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: Infrás kulcs
« Reply #32 on: 2009 January 11, 19:15:27 pm »
Hello! Én csak a kulcsot "adnám" hozzá a rendszerhez. Adó egységet bele a bicskakulcsba stb stb

nekem meg csak a gyári központi van az autóban! Ehhez is megoldható a bicskakulcs? És a csomagteret fogja tudni nyitni? Vagy az maradna kulcsos?

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Infrás kulcs
« Reply #33 on: 2009 January 12, 07:51:20 am »
nekem meg csak a gyári központi van az autóban! Ehhez is megoldható a bicskakulcs? És a csomagteret fogja tudni nyitni? Vagy az maradna kulcsos?

Alkatrészigény kb 5000ft és ha a rendszered eleve tudja - a gyári riasztón, kulcson van gomb a csomagtérnyitáshoz - akkor természetesen igen. Ha teljesen új modult kap abban meg benne van egyebek mellett - pl ablakfelhúzás stb -.

Ha a gyáriban nincs akkor sajnos nem fogja tudni az eredeti vezérlővel, mert nincs mi vezérelje :)


BlackStar

  • Guest
Re: Infrás kulcs
« Reply #34 on: 2009 February 22, 11:48:49 am »
Tehát...ha van központi záram,rendes minden funkciós gyári távirányítós kulcsom,de veszek egy bicska kulcsos,ablak felhúzós riasztót,akkor a bicska kulcsból átlehet pakolni a vezérlő panelt a sima gyári kulcsba? akkor gyekolatilag riazsztóm is lesz és kulcsom se fog törni...jól értelmezek?? ???