Author Topic: mintha nem lenne benne elég benzin!!!!!  (Read 2161 times)

Offline tegsanti

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
mintha nem lenne benne elég benzin!!!!!
« on: 2011 March 25, 10:09:41 am »
Sziasztok!

Segítsetek már nekem az a problémám hogy az autóm (93-as 1.1 fiesta) ,Folyamatosan leáll alapjárat 2 hónapja volt beállítva,de most olyan mintha nem lenne vagy mintha nem kapna benzint a motor,néha elkapja olykor megy de utána leáll,a mutató szerint még a pirosban sem vagyok de nem tudom mivan ilyenkor! A szerelő azt mondta benzinszürő csere,egy másik meg azt hogyha már meg is áll lehet benzi szivattyú csere,én reménykedem abban hogy elromlott az mutató segítsetek mit tegyek ?????????

Offline Bencur13

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 157
  • Segített?: +3/-0
Re:mintha nem lenne benne elég benzin!!!!!
« Reply #1 on: 2011 April 06, 14:03:12 pm »
Sziasztok!

Segítsetek már nekem az a problémám hogy az autóm (93-as 1.1 fiesta) ,Folyamatosan leáll alapjárat 2 hónapja volt beállítva,de most olyan mintha nem lenne vagy mintha nem kapna benzint a motor,néha elkapja olykor megy de utána leáll,a mutató szerint még a pirosban sem vagyok de nem tudom mivan ilyenkor! A szerelő azt mondta benzinszürő csere,egy másik meg azt hogyha már meg is áll lehet benzi szivattyú csere,én reménykedem abban hogy elromlott az mutató segítsetek mit tegyek ?????????

Ez akár autóvillamosságis probléma is lehet. Akár vmi érzékelő is problémázhat...
Itt csak tippelni lehet ilyen távlatból...
'92 1,3 3a. Piros Fiesta Calypso tetővel!
+Bicskakulcs project :) Vót