Szériák fórumai > MK3-MK4-MK5

Optikai Tuning

(1/5) > >>

szabostomas:
Hali!
Megtudná nekem mondani valaki,hogy hol lehet beszerezni optikai tuninghoz cuccokat akár bontottat is ,és kb mennyiért? (Lökhárító Küszöbök stb.)

Szabostomas

Letho:

--- Quote from: szabostomas on 2006 August 10, 20:14:13 pm ---Hali!
Megtudná nekem mondani valaki,hogy hol lehet beszerezni optikai tuninghoz cuccokat akár bontottat is ,és kb mennyiért? (Lökhárító Küszöbök stb.)

Szabostomas

--- End quote ---
Én innen válogattam össze a kívánságlistámat, lökös meg küszöb asszem az pont nincs. De sokminden más olcsó kis kütyü az van amivel szebbé lehet tenni a gépállatot
http://www.autotuningshop.hu

szabostomas:
Köszi a tippet!!

szabostomas

Fisch:
Igazából lököst meg küszöböt meg mondjuk hátsó légterelőt még nem láttam egy hazai tuning oldalon sem mk3-hoz  :( Külföldi oldalakon van sok. Lehet ez azért van,mert a típus viszonylag régi és nem éri meg forgalmazni, vagy nemtom. Szóval hazánkban max csináltatni tudna hozzá az ember szerintem... De ha van vkinek ötlete, az érdekelne engem is.

deltapower:
van 1 haverom aki üvegszálas/műanyag idomok javításával foglalkozik, vele akarunk gyártani optikát a fiestára. ha meglesz a sablon és a mintadarab, és teszene is, akkor talán rá tudom venni hogy csináljon még belőle :D most egyelőre még tervezem asz alkatrészeket (3D studio), majd rakok fel képet ha jutok valamire

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version