Author Topic: gyári cd-s fejegység  (Read 5260 times)

tdci

  • Guest
gyári cd-s fejegység
« on: 2006 September 21, 08:43:56 am »
na hello! ezuton köszöntök mindenkit "én "mint új tag!tavaj lettem boldog tulajdonosa egy ghia mk6-osnak de sajna megölték/fent vannak a képek/ így most éppen ez új gépet várom viszont van  olyan kérdésem amit a kereskedő nem tudott megválaszolni hátha ti tudtuk segíteni :
-a gyári 6000-es cdegység ha kértem audióaljzatot tudja-é vezérelni a csatlakoztatott mp3-lejátszót vagy külön kell a kütyüt nyomkodnom?
-ill milyen mp3 lejátszót érdemes venni hozzá?/aksis vagy elemes,tölti-e az autó a lejátszót vagy külön szivargyújtoról kell tölteni/
     elöre is köszi :tdci

skom

  • Guest
Re: gyári cd-s fejegység
« Reply #1 on: 2008 September 22, 22:21:53 pm »
nekem is a 6000cd van benne, egy kérdésem lenne:mivel látom, hogy van AUX gomb rajta, lehet-e szerintetek utólag ezt a csatlakozót valahogy beépíteni? mert gyárilag nincs a kesztyűtartóban, ahol kéne lennie..sajnos :(

Offline bitmester

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 180
  • Segített?: +1/-0
Re: gyári cd-s fejegység
« Reply #2 on: 2008 September 23, 07:14:28 am »
Be lehet utólag építeni, vmelyik topicban már ki is tárgyaltuk

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:gyári cd-s fejegység
« Reply #3 on: 2012 December 17, 08:29:02 am »
Hello!

Nem akartam új témát nyitni. Egy kollégám most vett egy 2004-es C-Max-ot. A csatolt képen látható, hogy milyen rádió van benne. Találkozott esetleg valaki ilyennel? Nem bírjuk beállítani rajta a dátumot és az időt.

Köszi!
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

Offline msi

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 103
  • Segített?: +4/-0
Re:gyári cd-s fejegység
« Reply #4 on: 2012 December 17, 12:36:55 pm »
Google a legjobb barátod: http://www.cmaxownersclub.co.uk/forum/general-38/how-set-time-date-7577/  (a #9 hozzászólás)

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:gyári cd-s fejegység
« Reply #5 on: 2012 December 22, 16:11:29 pm »
A remek kis googleról meg a leírásról annyit, hogy egyik sem említi, hogy ha rds time funkció on-ra van állítva nem tudod kézzel beállítani az órát, de legalább nem frissíti egyik adóról sem. De végül meg lett nyerve a csata. :)
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

Offline msi

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 103
  • Segített?: +4/-0
Re:gyári cd-s fejegység
« Reply #6 on: 2012 December 22, 19:44:21 pm »
Akkor rendes szívás lehetett ez a C-MAX-os rádióbeállítás, kicsit szerencsésebbnek érzem ilyen szemszögből a Fifi tulajokat  ;)...

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:gyári cd-s fejegység
« Reply #7 on: 2012 December 23, 19:42:02 pm »
Hát volt idő, hogy indultunk a flexért :D
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]