Author Topic: mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg  (Read 3013 times)

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg
« on: 2012 March 19, 12:02:13 pm »
Nemtudom jártatok már úgy,hogy büdös volt az autóban, olyan poshadt víz szag,nos nagy nehezen rájöttem,hogy az anyós ülés odlalán egészen a biztosítéktáblától vizes volt a padlólemezen lévő szigetelő szivacs és az a fölött lévő,gyári szőnyeg,magyarán a padlólemezig elázott,akkoriban elég sok eső volt de nem mentem nagy vízben,semmi,nemtudom mi lehet a hiba oka!De azóta nem fordult elő,de a motorháztetőnél lévő müanyagba,ahol azthiszem elkell mennie a viznek ott mindig áll valamennyi,esők után.

Offline kobold79

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 183
  • Segített?: +45/-0
Re:mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg
« Reply #1 on: 2012 March 20, 19:49:33 pm »
Szia!
Elég sok minden lehet.
Először is nézd meg hogy az alsó levélrács víz kifolyója nincs-e eldugulva.
Második körben megnézném a kesztyűtartó mögötti gumit ami a kábeleket öleli át hogy rendesen a helyen van-e vagy sem.
Ha egyik sem rossz akkor gyere ki és megnézem.
Üdv Kob!
kobold

Offline PharaoM41

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 93
  • Segített?: +2/-0
Re:mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg
« Reply #2 on: 2012 May 28, 19:48:44 pm »
Sziasztok!

Pontosan ugyanígy jártam tavaly és rendesen ettem is a kefét miatta. A világon sehol nem volt nyoma a víz beömlési irányának, mégis csurom víz a szőnyeg jobb elől. Aztán egy nap, amikor éjjel rendes tócsák (tavak) keletkeztek az utakon újra eszembe jutott a dolog. Hajnalban a piacra menet beleromboltam 50km/h-val két "halastóba" fővárosunk csodás útjain. Mi történt? Állt a víz jobb elől  a szőnyegen. Sajnos ez ilyen. Amúgy a jó ötlet Koboldtól az ajtó alján lévő néhány milliméteres kis kifolyók rendszeres tisztítása!

Kitartás!

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg
« Reply #3 on: 2012 May 30, 09:37:39 am »
Nekem annó a levélrács kifolyó lyukai voltak eltömődve. Kipucoltam azóta jó.
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

Offline tokmag

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 18
  • Segített?: +1/-0
Re:mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg
« Reply #4 on: 2012 June 07, 08:42:33 am »
Arra a levélrácsra időnként amúgy sem árt ránézni, mivel sok szutyok be tud ám gyűlni. Sajnos nekem nincs garázsom, és az autó fákhoz közel parkol. Tavaly decemberben vettem észre hogy valami nincs rendben, mert amikor bekapcsolom a fűtőventillátort akkor olyan érdekes "őszi" szag van az autóban  :P

Ekkor néztem be előszőr azon a rácson, és meglepődtem, hogy mit találtam. Persze leszereltem a rácsot és kitakarítottam, de nézzétek mi fogadott, amikor a rácsot levettem:

Ps: remélem nem voltam nagyon OFF

[a csatolmányt egy admin törölte]

Offline gaba6

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 162
  • Segített?: +3/-1
  • gaba06
Re:mk6-anyós ülésnél vizes szőnyeg
« Reply #5 on: 2012 June 13, 08:18:53 am »
Ezz igen :D Jól televolt,kössz a képeket
üdv