Kuka > MK3-MK4-MK5

mk4 be műszerfal egység?

(1/3) > >>

linzerke:
Tudna vki tanácsot adni,hogy kitudom e cseréltetni a műszerfalegységemet?Most fordsz.mérő nélküli van benne.olyat szeretnék ami fordsz.mérős és pirosan világít.találtam egy bontottat de nem tudom jó e bele.az egy 94-es  1.8td műszerfal egység.vagy bármilyen alternatíva jó.köszi ???

sUdYe:

--- Quote from: linzerke on 2008 March 02, 13:53:33 pm ---Tudna vki tanácsot adni,hogy kitudom e cseréltetni a műszerfalegységemet?Most fordsz.mérő nélküli van benne.olyat szeretnék ami fordsz.mérős és pirosan világít.találtam egy bontottat de nem tudom jó e bele.az egy 94-es  1.8td műszerfal egység.vagy bármilyen alternatíva jó.köszi ???

--- End quote ---

ha benzinesed van akkor csak a benzinesé jó a tiedbe, ha dieseled akkor csak a diesel-é. Escoréktba ki is van vezetékelve gyárilag a fordszámmérő, csak a műszeregységbe nincs mindegyikbe bennt. Fiestában nemtom, hogy ki van-e vezetékelve, de ha nincs is akkor sem bonyis a bekötése, ha jól tudom. De ezt majd az okosabbak elmondják :D

linzerke:
Mondjuk a felső jobban tetszik :laugh:  de végülis mindegy.az a lényeg hogy jó legyen az enyémbe és meglehessen oldani,hogy pirosan világítson :-*

Szaaby:
Sziasztok!
Az első kép nekem is tetszik
Én is ki szeretném cserélni az mk4 benzinesemben fordszámmérősre a műszeregységet.
Ezeket belelehet rakni az mk4-be?

Pisti xr2i ezek a tieid?
ha igen és jók az enyémbe és eladók akkor engem érdekelne valószinű az egyik főleg a fölsö :D
várom válaszod
üdv.

Ryan:
elvileg a második a gyári :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version