Kuka > MK3-MK4-MK5

önmegsemmisítő?!

(1/2) > >>

Valerie:
Halihó!Most, hogy jöttünk haza, elkezdett haloványan villogni egy led, a hátsóablakfűtés gomb mellett! Annyit sikerült kilogikáznunk, hogy kapcsolatban van a benti világítással, mert ha a világítás teljesen ki van kapcsolva, akkor nem villog, ha ugy van, h kinyitjuk az ajtót, és akkor világít, akkor villog, ha nyitva van az ajtó, ha nincs, és ez van akkor is ha teljsen felkapcsoljuk a belső világítást. Még sosem láttuk működni ezt a ledet, és egy picit belénk hozta az ideget!Mi lehet ez?Segítsetek!!!!! :-[ Köszi! :-*

viktorwrz:
Így első tippem, hogy ez valami riasztóféleség visszajelzője...
Elöl az motortérben nem találtatok sziránát vagy esetleg egy beazonosítatlan dobozt?
A riasztó bemenetére ugyanis általában az ajtónyitó-kapcsoló jelét szokták bekötni, azt amelyik a belső világítást is kapcsolja.
Lehet valami régi riasztó bennemaradt a gépben. Nekem pl egy régi rejtettkapcsolós riogató is bennemaradt a gépben.  ;D

Valerie:
jaja!van egy riasztó,ami nincs bekötve, és nagyon régi! :laugh: de, h az most akkor miért kezdett el nekünk jelezni? ;D

viktorwrz:
Hát a helyzet az, hogy így láttatlanba nem lehet megmondani milyen tipusú riasztó. Azt meg senkitől nem várhatjátok, hogy többezer tipus bekötési rajzát fejből tudja  :P

boripityu:
Nekem a riasztó ledje van ott lennt, de mióta kivettem az aksit nem lehet aktiválni a kulcsal sem...

Valerie-nél nem lehet valami kontakt-hiba ebben a faxa időben?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version