Author Topic: MK7 ezüst középkonzol!  (Read 12659 times)

Gabez

  • Guest
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #15 on: 2008 May 28, 08:12:32 am »
ST-vel költözködni :D

Van egy ilyen cég, de asszem kőbányán nem érdekel Téged!

mit jelent ez a "nem erdekel" teged? btw nem koltozkodtem, egy rohadt lapot hoztam haza ami kezben kib. nehez de kocsival pikk-pakk itthon van... de ez lenyegtelen... most meg szeretnem oldani a problemat! jah es utoljara segitettem barkinek is, az ilyeneket mindig en szivtam meg!  :crybaby2:
(ps: termeszetesen le lettem oltva itthon, hogy ez semmiseg es felnagyitom mert ez egy kis "karcolas" ... johat vegulis ... nem az oveke!44 :p)
« Last Edit: 2008 May 28, 08:14:23 am by Öcsisajt »

Gabez

  • Guest
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #16 on: 2008 May 28, 08:45:47 am »
na itt a kep! (sorry mostansag nagyon ratyi a k550i kameraja... monnyuk nem erdekel, de remelem latszik!)


szerk: miert nem mukodig az img kod?

akkor itt manualisan!
http://kepfeltoltes.hu/view/080528/DSC00094_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(varom a leolto szovegeket, hogy ez semmi  :P)
« Last Edit: 2008 May 28, 08:48:27 am by Öcsisajt »

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #17 on: 2008 May 28, 09:00:45 am »
ööö :) mit kell nézni? :D

Az a kis fehér kopott rész? Ha igen, akkor bevallom engem is zavarna minden apróság, szóval ne törődj mással :)

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #18 on: 2008 May 28, 14:17:01 pm »
engem is zavarna,én is ilyen vagyok ;)
Egyébként meg lehetne próbálni vizes csiszolópapírral,amit a fényezők használnak(2000-res finomságúval)csakis ott,ahol megsérült,óvatosan,majd bekenni egy paraffin,vagy varrógépolajjal átitatott ronggyal,utána megtörölgetni alaposan,így eltűnik.
nem autóban,de más műanyagon már próbáltam,sikerrel :)
ha nem jön be,még mindig lefesetheted,vagy vehetsz újat,de szerintem egy próbát megér ;)
Minden ami autĂł hifi!:)

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #19 on: 2008 May 28, 21:29:19 pm »
a nem érdekel az akkor volt mielőtt megnéztem az adatlapod, valamiért nyíregyháza ugrott be :)

Ez katasztrófa! nem erre számítottál mi? mivel nem síma a konzol teteje nem is érdemes csiszmisz pappírozni. Mivel nem mély nem érdemes elvinni a müanyagoshoz, nem tud vele mit kezdeni.
Asszem 4500Huf ez a konzol gyári!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Gabez

  • Guest
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #20 on: 2008 May 28, 22:04:19 pm »
a nem érdekel az akkor volt mielőtt megnéztem az adatlapod, valamiért nyíregyháza ugrott be :)

Ez katasztrófa! nem erre számítottál mi? mivel nem síma a konzol teteje nem is érdemes csiszmisz pappírozni. Mivel nem mély nem érdemes elvinni a müanyagoshoz, nem tud vele mit kezdeni.
Asszem 4500Huf ez a konzol gyári!

(pesten zugloban lakom, 'szal  :laugh:)
hol lehet ennyiert beszervalni? pontos cimet, telot plz!!! cromaxba 9700et mondtak erre a tortenetre  :'(
koszi!  :notworthy:

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: MK7 ezüst középkonzol!
« Reply #21 on: 2008 May 28, 22:27:17 pm »
Ha cromaxba ennyit mondtak lehet hogy tévesztem az árat de én Petrányi Fordnál érdeklődtem! (Kerepesi út)
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D