Author Topic: MK7 gumi sárvédő és hood protector  (Read 17582 times)

muslica

  • Guest
Re: MK7 gumi sárvédő és hood protector
« Reply #30 on: 2008 January 23, 19:45:31 pm »
Az jó lenne ha tennél fel képeket, bár nekem ellopták a gyári tárcsáimat de remélem át lehet alakítani az utángyártottat is.

Offline dec14

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +1/-0
  • optimista
Re: MK7 gumi sárvédő és hood protector
« Reply #31 on: 2008 January 26, 09:09:54 am »
Üdv!

Az igért képek, a részletek:a legolcsóbb díszt.-t megveszed, lényege , hogy legyen a közepén egykör, amely mentén levághatod a fölös részt.
A vágott széleket csisz. papírral simára dolgozod.
Az acéllemez 30mm széles, 120mm hosszú. 
Veszed a közepét, 50mm-re egy hajlítás, 20mm-re-12mm-re 12mm-re innen furatközép, kifúrod, levágod a furat 2/3-át, felpróbálod a csavarokra , itt még fogóval alakítod, hogy enyhén szoros legyen, a hajlításokhoz nézd a képet.
A kivágott tárcsának kell a középvonala, a kör közepe, innen kétoldalra lemérsz 40mm-t, kifúrod 4-es fúróval, a szélén a lemez középvonalának megfelelően köszörülj bele, hogy később lásd hol kell csav.húzóval levenni!! A külső oldalról annyira besüllyeszted, hogy a popszegecs fejére még egy kis autókittet rá lehessen tenni. Ezzel tüntetjük el a szegecs nyomát. A lemezt felteszed a kerékcsavarokra, a kifúrt tárcsát ráilleszted, beméred, hogy a centrikusan legyen, és kifúrod a lemezt, és felszegecseled.
Utána kitt, csiszolás, festés, középre a matrica és megvan az a siker, hogy nem sok autón látod ugyan ezt a dísztárcsát.
Jó munkát és kitartás, ha még valami nemtiszta, kérdezz.

AVE!

[a csatolmány törölve]
dec14

Offline TOMTOM

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +2/-1
Re: MK7 gumi sárvédő és hood protector
« Reply #32 on: 2008 February 05, 12:53:31 pm »
Az adatlapomhoz tettem fel képeket a Ford szalon által forgalmazott sárfogóról.

Offline donmilcsi

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 307
  • Segített?: +9/-3
  • GHIA
Re: MK7 gumi sárvédő és hood protector
« Reply #33 on: 2008 February 05, 15:10:39 pm »
Na ezek vannak fönt nekem is ;)
Vissza kettő, padló ;)