Author Topic: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"  (Read 90697 times)

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"
« Reply #270 on: 2008 May 07, 23:39:48 pm »
Azért a mondeo se úszta meg sérülés nélkül. Lököscsere biztos lesz ott is... :-\
meg csomiajtó+ hátfal is
Az a focus amire Te gondolsz....én arra az öregebb kombira gondoltam. Annak "csak" a lököse lett oda.
No meg a mögötte lévő asszem OFF Opel ON is jól járhatott a mondi vonóhorga miatt  :P
elmászott az a hátfal a mondeonak is meg a csomiajtó is... tudom milyen... törtem már kombi mondeot 5km/h-val hátulról...  :-[


Kiccsákány

  • Guest
Re: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"
« Reply #272 on: 2008 May 09, 09:15:28 am »
Végre...
Annyi várakozás és civakodás után tegnap du. negyed hatkor elkezdődött egy autó átadás-átvételi procedúra. Igaz, az autó nem pont olyan, mint amilyet rendeltem, de a körülmények miatt bele mentem a kompromisszumokba.
De a lényeg: Fiestás lettem!!!

btomi83

  • Guest
Re: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"
« Reply #273 on: 2008 May 09, 09:42:30 am »
Soha nem értettem az ilyen cégek üzletpolitikáját. Olyan mintha magasról tennének arra, hogy az ügyfél elégedett-e vagy nem.   >:(
Egy autókereskedés számára szerintem az ügyfélek elégedettségét kellene minden más üzleti cél elé helyezni.

Remélem nemsokára át tudod venni, és sok boldogságod lesz az új kocsidban.  :)
« Last Edit: 2008 May 09, 09:44:32 am by btomi83 »

Offline Gyurgyo

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 85
  • Segített?: +0/-0
Re: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"
« Reply #274 on: 2008 May 09, 10:23:23 am »
Ahol én vettem a kocsit ott valóban szarnak a fejedre az előleg befizetése után. For-Top Kft Tatabánya egyébként. A több hónapos késés miatt kiharcoltam egy-két ajádékot. Ebből a Ford hűtőtáskára már egy hónapja várok!!!!Tegnam írtam nekik, hogy ugyan már hát elfelejtettek?Türelmet kértek , mert az importőr még nem szállította!A hiba ugyanaz mint ahogy a kocsi miatt sem hívtak szinte soha: nincs tájékoztatás.Az meg a világ röheje, hogy az importőrre hivatkozik. Ezek reklámcuccok és tömegével álnak a raktárban...megint csak hülyének néznek. A vevő az utolsó ebben a kereskedésben. Pedig a honlapjuk olyan marha hangzatos szlogenek vannak hogy beszarás. Csak a valósághoz köze nincs!!!Ügyfélközponzúság, profizmus...vicc!Azt sem tudják mit csinálnak. Totál káosz és csak ígérgetés. Az autóval meg vagyok elégedve  :D De azt már EZERSZER megbántam, hogy itt vettem az autót! Kritikán aluli a hozzáálásuk!

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"
« Reply #275 on: 2008 May 09, 12:37:25 pm »
Megoldás: szervízbe, vizsgára vidd máshova (pénzkiadás esetén) garanciánál, meg minden müansznyi sz@arral b@szogasd őket, hátha rájönnek mi az a kisvirágcsokorkötőműhelyközpontielosztója :D

Ivanics Bp szintén nem egy korrekt cég, vittem szervízbe 3 apró hibát pedzegettem, rögtön az az első kérdés: Itt vettem?
nem azért de azért van az épületre felírva, hogy FORD hogy a fordokat javítsák, az meg ne érdekelje, hogy hol vettem.
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Offline Harlequin

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 99
  • Segített?: +4/-34
Re: Az új autó megérkezése "avagy a be nem tartott határidők"
« Reply #276 on: 2008 June 02, 15:08:35 pm »
Hát nekünk azt mondta az ember, hogy annyi van, hogy át kell kérni kereskedésből. Mondtuk neki, hogy 9 napja (nem munka) van rá, ha nem sikerül nem kell az autó. 7nap alatt cakk-pakk meg volt minden. Auto-fort újpest.