Author Topic: kopogó hang  (Read 7076 times)

petike

  • Guest
kopogó hang
« on: 2007 April 27, 10:16:43 am »
Sziasztok!
Egy MK 6-os fiestam van,és a jobb hátsó részről kopogó hangot lehet hallani.Legföképp akkor amikor egy kisebb bukkanón vagy gödrön megyek át. A lengéscsillapítónak és a rugónak nincs baja,mert kicserélték és még így is megvan az idegésítő hang.  HA VALAKI TUD NÉMI SEGÍTŐ INFÓVAL SZOLGÁLNI AZT MEGKÖSZÖNNÉM...... ???

drs

  • Guest
Re: kopogó hang
« Reply #1 on: 2007 April 27, 17:07:04 pm »
Igaz, nekem mk4 van, de hatha... nekem a hatulrol jovo kopogast az okozza, h a lengescsillapito felso gumiágya ki van kopva, ezert az egesz szerkezetnek van egy par millimeteres mozgasa.

drs

Felhő

  • Guest
Re: kopogó hang
« Reply #2 on: 2007 April 28, 19:43:37 pm »
Az én Fiestámon a hátsó ülés rögzítő elemek mozogtak. A szervizben megoldották egy kis igazítással. Mások viszont a hátsó ajtó zárját javíttaták és megszünt a hibajelenség.

laslow

  • Guest
Re: kopogó hang
« Reply #3 on: 2007 May 23, 22:50:02 pm »
A feleségem fifijében is állandóan kopogott valami kis bukkanókon. Majd megőrültrm tőle, mire kiderült, hogy a bekapcsolatlab vezetőoldali biztonsági öv csatja "kalapál" a B oszlopon. Hiába tettek oda alá egy kis műanyaglapocskát, azon is kopog. Vagy lecserélem szivacsra azt a lapot, vagy bekötöm az övet ;D

tavaszilevente

  • Guest
Re: kopogó hang
« Reply #4 on: 2007 June 08, 13:57:39 pm »
Sziasztok!
Egy MK 6-os fiestam van,és a jobb hátsó részről kopogó hangot lehet hallani.Legföképp akkor amikor egy kisebb bukkanón vagy gödrön megyek át. A lengéscsillapítónak és a rugónak nincs baja,mert kicserélték és még így is megvan az idegésítő hang.  HA VALAKI TUD NÉMI SEGÍTŐ INFÓVAL SZOLGÁLNI AZT MEGKÖSZÖNNÉM...... ???

Szerintem tudok. A kopogás a hátsó ajtózárból jön. Egy egyszerű bezsírzás kb. fél évre megoldja a gondodat. Én szervízben csináltattam, mert valami speckós zsírt raktak bele, amit nem mos ki az eső sem. És tényleg jóó....

Andris

  • Guest
Re: kopogó hang
« Reply #5 on: 2007 October 19, 13:44:24 pm »
Sziasztok!
Nekem egy 3 ajtós MK6-os verdám van és szintén kopogó hangot hallani a jobb oldali B oszlop felöl bekapcsolt bizt. övvel is.
Valakinek esetleg van ötlete ,hogy miért?

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: kopogó hang
« Reply #6 on: 2007 October 19, 15:15:41 pm »
nekem is hallatszik ugyanez!
Nemrég állítottam az ajtó zárszerkezetén,azóta nem csinálja,csak nagyon rossz úton.
...Csak azóta nem csukódik olyan finoman :(
Minden ami autĂł hifi!:)

Dodó

  • Guest
Re: kopogó hang
« Reply #7 on: 2007 October 19, 15:19:44 pm »
Sziasztok! Nekem nem kopogó hang,hanem nyikorgó hang jön jobb hátsó ajtó felöl! De néha már elviselhetetlen! Szerintetek a boritást kellene leszedni?

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: kopogó hang
« Reply #8 on: 2007 December 20, 21:33:25 pm »
én nyikorgó hangot hallottam a klégergumikat beszilikonozták, megszünt a hang
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D