Szériák fórumai > MK8

Kettős zárás

(1/1)

Patics:
Két hete vettem át az uj vasat. Szerettem volna illetve még most is szeretném, hogy legyen kettős zárás a Fiestámban.

A szervizben mondtam mit szeretnék, de a szervízvezető azt se tudta, hogy mi az a kettős zárás. Keverte a menetközbeni automatikus ajtó zárással. Elmagyaráztam neki, igérte utána néz a németországi HelpDesk-nél...

Két nap mulva mondta, ennél a kocsinál nem lehet. "Ezekben már nincs ilyen."  :-\ Tavaly még volt, idén már nincs...
Kérdeztem, mi kell hozzá, hogy legyen benne. Nem tudta. "Ennél már nem lehet." -volt újra a válasz.

Ti értitek? Ahelyett, hogy fejlesztenék, "butítják" az autót? Tényleg nem lehet, vagy tudtok valami megoldást?

DVZs:
Mi az a kettőszárás?

Patics:
Sorry, mivel már volt róla szó az általános topicban meg a felhasználói kézikönyvben is benne van, azt hittem "köztudott".

Kettős zárás amikor bezárás után egy (ujabb gombnyomásra) egy plusz retesz rázár és ezután belülről nem nyithatóak az ajtók. Célszerűen arra való, hogy ha betörik az ablakot, akkkor se tudják belülről kinyitni az ajtókat. Olyasmi mint a gyerekzár, de az összes ajtóra.

Amelyik Fordban működik, abban kulcsal, távirányítóval és némelyik risztóval is aktíválható.

Vagy külön kellett volna írnom: kettős zárás   ;D Ha egy moderátor kijavítaná a topic névben...  :notworthy:
Áá.. sikerült...

Navigation

[0] Message Index

Go to full version