Author Topic: Központi zár "gond"  (Read 33017 times)

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: Központi zár "gond"
« Reply #30 on: 2008 April 20, 10:22:02 am »
Én is tettem az mk7-embe,és 2 éve,hogy hibátlanul működik  ;D
Megérte szenvedni vele.mindent fel tudtam használni,amit a dobozban adtak hozzá,nem kellett más alkatrész.Az unixtól vettem,asszem 4500píz volt a 4 db motor,és a vezérlő+tartozékok ;)
Egyébként valamelyik topicban részletesen ki lett tárgyalva nemrég,onnan meríthetsz ötleteket ;)
Minden ami autĂł hifi!:)

M13

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #31 on: 2008 April 20, 20:07:09 pm »
Kösz minden infót!

M13

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #32 on: 2008 April 20, 20:10:37 pm »
Én is tettem az mk7-embe,és 2 éve,hogy hibátlanul működik  ;D
Megérte szenvedni vele.mindent fel tudtam használni,amit a dobozban adtak hozzá,nem kellett más alkatrész.Az unixtól vettem,asszem 4500píz volt a 4 db motor,és a vezérlő+tartozékok ;)
Egyébként valamelyik topicban részletesen ki lett tárgyalva nemrég,onnan meríthetsz ötleteket ;)

Ez elég biztatóan hangzik. Pontos típust nem tudsz véletlenül? Ez olyan fajta amit a kulccsal tudsz nyitni vagy távirányítóval.

sztrakk9

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #33 on: 2008 April 21, 08:10:09 am »
Elvileg tudod kulccsal is nyitni csak pöpecül kell beállítani a motorokat/ez nem egyszerű,mivel univerzális/,de minek ez ha ott a távirányító.
amúgy meg a név mindegy olyat választasz ami neked tetszik.

FordTom

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #34 on: 2008 May 04, 06:25:39 am »
üdv!
Az MK3-asomban van lent egy gomb a váltó előtt /CLX-es felszereltségű a kocsi.../ és egy jel van rajta ami a kocsi hátúlját mutatja alias a csomagtér ajtót csak nyomogatom de nem nyílik... mi lehet a funciója??? kezelési útmutatót nem nagyon adtak hozzá :-\

RyAn

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #35 on: 2008 May 04, 08:20:42 am »
csak gyujtáson müködik és a csomi ajtót nyitja !

amugy egy kis nasi :P

http://ryan_mk3.extra.hu/mk3_k_k.PDF

FordTom

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #36 on: 2008 May 04, 12:01:37 pm »
kapcsolási rajzod is van?  ::)

RyAn

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #37 on: 2008 May 04, 19:39:55 pm »
javitási könyvem is van de az nincs bescannelve! egyik nap ha elökerül lefotozom nekeda kapcs. rajzot!

FordTom

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #38 on: 2008 May 04, 21:43:35 pm »
fúú de jó lenne... mert ma is darabokra kellett szednem a kocsit hogy a vízhőfok gombának a vezetékét kövessem....  majd valamelyik talin meghálálom egy alkohol mentes limonádéval :notworthy:
am próbáltam azt a csomagteres kapcsolót kapcsolgatni semmi se tőrtént... lehet hogy a relé van kimenve..megvárom a rajzocskát ::)

RyAn

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #39 on: 2008 May 09, 14:56:08 pm »



itt van ha valami nem megfelelö lefotozom neked mert ez scannelve lett!

http://ryan_mk3.extra.hu/k_rajzok.zip
« Last Edit: 2008 May 09, 15:14:20 pm by RyAn »

FordTom

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #40 on: 2008 May 09, 19:52:24 pm »
nagyon mély tisztelettel köszönöm szépen! :notworthy:

FordTom

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #41 on: 2008 May 20, 18:07:45 pm »
üdv!
valaki tudna nékem segíteni a hátsó ajtó zárszerkezetének össze rakásában meg szét szedésében? vagy esetleg egy két képet hogy az MK3-as fiestájának a csomi ajtó zárszerkezet hogy néz ki? mert vettem egy ajtót... zár nélkűl és mint kiderűlt hogy miért nem nyílik a gombos nyitásom nincs meg az a mozgató motor.. szoval picit cikibe vagyok  >:( a szerelő nem válalta el a kasznis meg elválalja de +10ezerért... 10 ért meg össze rakom én

sztrakk9

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #42 on: 2008 May 21, 16:53:47 pm »
Neked van motorod hozzá??

FordTom

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #43 on: 2008 May 21, 19:58:15 pm »
mi féle motor? az elektromos ajtó nyitós motor? az van persze  ;D ami most van fent ajtóban nincs  ::) :o ezért kéne valami kép hogy össze tudjam legózni   :(

RyAn

  • Guest
Re: Központi zár "gond"
« Reply #44 on: 2008 May 21, 20:23:43 pm »







mi féle motor? az elektromos ajtó nyitós motor? az van persze  ;D ami most van fent ajtóban nincs  ::) :o ezért kéne valami kép hogy össze tudjam legózni   :(

vazze ott egy ajtó ami összevan rakva minden meg van benne meg ott egy tök üres nehogymá ne tud átpakolni :P