Author Topic: FORD TIS CD  (Read 29462 times)

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
FORD TIS CD
« on: 2009 January 12, 22:31:09 pm »
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! :D TIS CD kéne nekem. Amim van az nem jó >:(, mert kicsomagolásnál (rar csomagokban van) egy kódot kér :o, amit eddig nem kért! (ezt azért írtam, mert eddig gond nélkül felment a gépre, de most az utolsó telepítés óta vmi nem kerek teljesen). Ha van Nektek működő példány, megtennétek, hogy megosztjátok velem? Köszönöm előre is!! :notworthy:

AniBaba

  • Guest
Re: FORD TIS CD
« Reply #1 on: 2009 January 12, 23:56:47 pm »
TIS CD?
Ez olyan, mint a Microcat?

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #2 on: 2009 January 13, 11:23:21 am »
szerelési útmutató! amit a szervizesek, a szervizben is használnak (az a központi program), mindenféle FORD van benne, és a legkisebb alkatrész is fel van benne tüntetve, cikkszám szerint. és nagyon jól, lépésről-lépésre bemutatja a szerelési munkákat. Vagy ha van vmi ehhez hasonló, akkor az is jó lenne! :D

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: FORD TIS CD
« Reply #3 on: 2009 January 13, 11:41:25 am »
szerelési útmutató! amit a szervizesek, a szervizben is használnak (az a központi program), mindenféle FORD van benne, és a legkisebb alkatrész is fel van benne tüntetve, cikkszám szerint. és nagyon jól, lépésről-lépésre bemutatja a szerelési munkákat. Vagy ha van vmi ehhez hasonló, akkor az is jó lenne! :D

Én még nem láttam " crack " os működő példányt de biztosan létezik. Haynes talán könnyebb bár nem annyira részletes.

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #4 on: 2009 January 13, 12:39:53 pm »
Egy 2004-es példányra mutató link megtalálható az Aranybánya topikban. A "Ford TIS CD v2.7 Workshop manuals, wiring diagrams etc. Covers Fiests, Focus, Fusion, Ka, Maverick, Mondeo Puma & Transit" CD-t kell letölteni.
Nem mindegy, hogy hogy nevezed el a cd-t, mert csak egy néven találja meg a program. Most nincs kéznél, de ha akarod megnézem.
Mk6 1.3 benzin

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: FORD TIS CD
« Reply #5 on: 2009 January 13, 12:45:49 pm »
Egy 2004-es példányra mutató link megtalálható az Aranybánya topikban. A "Ford TIS CD v2.7 Workshop manuals, wiring diagrams etc. Covers Fiests, Focus, Fusion, Ka, Maverick, Mondeo Puma & Transit" CD-t kell letölteni.
Nem mindegy, hogy hogy nevezed el a cd-t, mert csak egy néven találja meg a program. Most nincs kéznél, de ha akarod megnézem.

Igen anno azt én küldtem be de sajnos csak ez az 1 nem volt használható. A range roveres meg a többi OK

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #6 on: 2009 January 13, 12:55:31 pm »

Nekem működik.  :)
Csak annyi volt vele a gond, hogy installálás után, amikor kiválasztottam egy témát, akkor kiírt valami hibaüzenetet, hogy nem találja a CD-t.  >:(

A megoldás az volt, hogy a CD-t valami ENIM4-nek kellett nevezni (ezt csak hasból mondom, az igazi nevet meg kell néznem otthon),
és azóta minden része működik.  :)
Mk6 1.3 benzin

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #7 on: 2009 January 13, 13:18:46 pm »
Nekem az autófitt és az autodata van meg

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: FORD TIS CD
« Reply #8 on: 2009 January 13, 13:22:30 pm »
Nekem működik.  :)
Csak annyi volt vele a gond, hogy installálás után, amikor kiválasztottam egy témát, akkor kiírt valami hibaüzenetet, hogy nem találja a CD-t.  >:(

A megoldás az volt, hogy a CD-t valami ENIM4-nek kellett nevezni (ezt csak hasból mondom, az igazi nevet meg kell néznem otthon),
és azóta minden része működik.  :)

Megköszönnénk :)

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #9 on: 2009 January 13, 19:10:40 pm »
meg vaaan! köszi!! Már töltöm is! :D ;) De ezt a telepítős dolgot majd elmondjátok pontosan?  :help:

és persze! KÖSZÖNÖM!!!  :notworthy: :laugh:
« Last Edit: 2009 January 13, 19:12:20 pm by Matthewben »

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #10 on: 2009 January 13, 21:03:04 pm »
nekem ez nem megy! egyszerűen nem tölti le! folyton megakad, most meg már elkezdeni sem akarja. tölti-tölti majd abba hagyja, mintha befejezte volna és nem szedi végig....  :angry9: van olyan valaki, akinek megvan gépen vagy CD-n? nagyon jó lenne!  :-[

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: FORD TIS CD
« Reply #11 on: 2009 January 14, 09:55:25 am »
nekem ez nem megy! egyszerűen nem tölti le! folyton megakad, most meg már elkezdeni sem akarja. tölti-tölti majd abba hagyja, mintha befejezte volna és nem szedi végig....  :angry9: van olyan valaki, akinek megvan gépen vagy CD-n? nagyon jó lenne!  :-[

Nekem meg van. Ha gondolod azért próbáld meg valami downloaderrel vagy asszem a firefox tudja folytatni ha megáll. bye

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: FORD TIS CD
« Reply #12 on: 2009 January 14, 09:56:22 am »
Getright biztosan tudta, lejott - mar csak a CD neve kellene. :)
D.V.Zs.

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #13 on: 2009 January 14, 10:39:36 am »
isen0401

 :) :) :) :)
Mk6 1.3 benzin

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: FORD TIS CD
« Reply #14 on: 2009 January 14, 12:45:12 pm »
Nekem meg van. Ha gondolod azért próbáld meg valami downloaderrel vagy asszem a firefox tudja folytatni ha megáll. bye

nah, nem egyszerüen csak abba hagyja(megszakad)! Jelzi a töltést, meg kiírja, h mennyi van még hátra, aztán egyszer csak felmásolja az adatot a gépre és kész. Ezután próbálnám megnyitni, de a kb. 470 megás dolgot leszedte nekem (eddig ez volt a maximum) 360 megásnak!! És nem tudom az egészet egyben leszedni!! És a tüzesróka meg nem képes megnyitni az oldalt!! :S ilyenkor mi van? Mert ilyen szinten már nem vagyok informatikában ismert!!