Szériák fórumai > MK3-MK4-MK5

Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba

<< < (2/4) > >>

fityesz:

--- Quote from: sztrakk on 2013 April 21, 14:37:12 pm ---Mk3-ba és Mk7-be megoldottam nem hiszem,h az Mk4 különlegesebb lenne!  ;D

--- End quote ---

Így van. ;)

bosdaniel:

--- Quote from: fityesz on 2013 April 21, 14:40:49 pm ---Én őszintén nem tudom, hogy mi ez a nagy "Fordbanemlehetutólagosattenni" hozzáállás.

Van ez a mellékelt cikk. Ez alapján szereltem be és tökéletesen működött a 8e forintos kínai gagyi. A csomiajtóba is ilyet tettem és azzal sem volt semmi gondom. Egy kis kreativitás és több fizikai erőfeszítés kell az biztos, de simán beszerelhető.

A cikk egyik mondatát tudom csak idézni: "Ez minden – nem is nehéz és nem is bonyolult. Tapasztalattal és ügyességgel a központi zár gyakorlatilag minden autóra felszerelhető. Tehát ha Önnek azt mondják, az autóra nem lehet olcsóbb központi zárat felszerelni, ne keseredjen el – egyszerűen a beszerelőknek nincs meg a kellő szaktudásuk ehhez a nehéznek vélt feladathoz."

--- End quote ---

Mindent lehet én is azért írtam,ha szegény Fiesta nem romokban állna már nekem is lett volna benne :-)

freestyler8:
köszönöm! a mellékelt cikk jól jött! bocs az offért, de ezért nem nyitok új témát: hogy tudom kiszerelni a gyári fejegységet a 4 db "fejegységkiszedő lemez" nélkül?
ilyen magnóm van nekem is:
http://img16.aprod.hu/images_aprodhu/18766587_1_644x461_ford-fiesta-125-szervo-klima-stb-hodmezovasarhely.jpg

fityesz:

--- Quote from: freestyler8 on 2013 April 21, 19:24:20 pm ---köszönöm! a mellékelt cikk jól jött! bocs az offért, de ezért nem nyitok új témát: hogy tudom kiszerelni a gyári fejegységet a 4 db "fejegységkiszedő lemez" nélkül?
ilyen magnóm van nekem is:
http://img16.aprod.hu/images_aprodhu/18766587_1_644x461_ford-fiesta-125-szervo-klima-stb-hodmezovasarhely.jpg

--- End quote ---

Szögekkel. Meg egy segítővel.

fityesz:

--- Quote from: bosdaniel on 2013 April 21, 16:00:52 pm ---Mindent lehet én is azért írtam,ha szegény Fiesta nem romokban állna már nekem is lett volna benne :-)

--- End quote ---
;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version