Szériák fórumai > MK3-MK4-MK5

Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba

<< < (4/4)

lacccus:
Nem túl nagy a kép amit belinkeltél,de mintha a Blaupunkt kiszedő jó lenne hozzá,sorry ha tévedek ;)
http://www.autohifi-city.hu/?oldal=2&kat=191&termek=22897

freestyler8:
akkor ennyi erővel jónak kell lennie a 100as szögnek is. azt hittem, hogy a kiszedővillában van valami mélyedés, vagy ilyesmi...

SlanKyng:
Az enyémen például enyhén visszafordul a két vége...lehet csak gyártási hiba. Azt se tudom, hogy ez jelent valami különbséget a 100as szög és ez között, mert az előbbivel nem próbáltam soha.

lacccus:

--- Quote from: freestyler8 on 2013 April 22, 21:56:28 pm ---akkor ennyi erővel jónak kell lennie a 100as szögnek is. azt hittem, hogy a kiszedővillában van valami mélyedés, vagy ilyesmi...

--- End quote ---
Van benne mélyedés,csak a képen nem látszik ;) A vége speckós,abban van az okosság.
 A Blaupunkt kiszedőnek az egyik titka abban van,hogy pár fokos szögben meg van hajlítva,és ennek köszönhetően kiemeli a rögzítő lemezt a fejegység oldalán.
De elvileg ki kell jönnie a fejegységnek egy 2mm átmérőjű szöggel,vagy hasonló méretű pálcával, pl bicikliküllővel is...

Nekem egy egész készletem van,bibíí ;) (képen)

BBford:
Sziasztok,MK4 fiestába van nekem központizár ami kulccsal nyitható.Nincs nyomógomb hozzá, de elméletileg gyári.létezik az hogy nincs hozzá vezérlő modul és csak a sofőr oldali  motor müködteti a másik 3 ajtót?

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version