Kuka > MK1-MK2

M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!

<< < (2/2)

sUdYe:
igen olyasmire gondolok :) az a rács ott jól mutatna sztem, meg nem utolsó sorban védené a hűtőt a nagyobb kavicsoktól.

TomaszFiesta:
Igen.jó hogy mondod a kavicsokat mert az eszembe se jutott :notworthy:meg valamiért nem akarja mutatni a benzint hogy mennyi van benne!mondjuk a srác akitöl vettem azt mondja megnézi.remélem megtudja csinálni mert az nagy segitség nekem :)

edl:

--- Quote from: TomaszFiesta on 2008 June 29, 14:35:00 pm ---Igen.jó hogy mondod a kavicsokat mert az eszembe se jutott :notworthy:meg valamiért nem akarja mutatni a benzint hogy mennyi van benne!mondjuk a srác akitöl vettem azt mondja megnézi.remélem megtudja csinálni mert az nagy segitség nekem :)

--- End quote ---
Bocs, hogy offolok, de te merre lax? Mert ma láttalak az üllőin, és ha jól sejtem a közelemben lakhatsz, ha ez valóban így van akkor találkozhatnánk egyszer.

TomaszFiesta:
Üdv!

Igen Kipesten lakok a szigligeti utcával szemben:)
Te merre felé laksz?Ha tegnap délelött jártál esetleg az üllöin ahol van a kossuth téri piac akkor láthattad ahogy szegény fiestámat összetörtem :(Belekoccantam egy rendörkocsiba ;D
Most épp keresem a hibát mert valahol kilyukadt szerintem a benzincsövem mert folyt el a benzin elölröl :(

Kuti:
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topkitemetőbe kerül.

Az összefoglalója fel lett töltve a MK1-MK2 szériák részlegébe!

Moderátor: DVZs

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version