Kuka > MK1-MK2

Felújítás

(1/4) > >>

Csabbe:
Hali skacok!

Érdekl?dni szeretnék,hátha tudotok segiteni hogy merre nézzek körül ötleteket gyüjtve,Fiesta tuning-ról..Ahol talán régi és uj fajtákat is találok.Van egy elég régi  típusú Fiestám,és kiszeretném pofozni kicsit.Aki esetleg tud ötletet adni akkor azt megköszönném:)

tytyty:
Havernak van 1 müködőképes, bár picit törött 86os benzines fiestája. Most akarja eladni alkatrésznek, ha érdekel valami megkérdezem. Fehér 900cm3. A dolgok nagyrészét már elkértem, de hátha szerencséd van:)

bzs:

--- Quote from: tytyty on 2006 August 25, 16:41:33 pm ---Havernak van 1 müködőképes, bár picit törött 86os benzines fiestája. Most akarja eladni alkatrésznek, ha érdekel valami megkérdezem. Fehér 900cm3. A dolgok nagyrészét már elkértem, de hátha szerencséd van:)

--- End quote ---

Hali!

Érdekelne sárvédő, homlokfal, első lámpák.

bzs:

--- Quote from: Csabbe on 2006 August 02, 22:58:58 pm ---Hali skacok!

Érdekl?dni szeretnék,hátha tudotok segiteni hogy merre nézzek körül ötleteket gyüjtve,Fiesta tuning-ról..Ahol talán régi és uj fajtákat is találok.Van egy elég régi  típusú Fiestám,és kiszeretném pofozni kicsit.Aki esetleg tud ötletet adni akkor azt megköszönném:)

--- End quote ---

Tanácsot tudok neked szóban, én is átépítettem az enyémet. MK2-es, 1.6 RSi motor van benne. 115 pacis. Ha kell, tudok segíteni szerelésben is.

Üdv, bzs

tytyty:
Homlok nyomott nagyon, lámpák ,sárvédők jók. megkérdezem mit kér érte.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version