Kuka > Topiktemető

S.R.F.T vs. FiestaKlub

<< < (2/5) > >>

donmilcsi:
Kuti, szerintem nem lesznek oda-vissza beszólások, és ezt a topicot azért hozta létre Viktor hogy beszéljük meg, meg alkossunk véleményt a témáról, szóval no para.

Amadeusboy:
Blablabla...szerintem itt ugyan olyan fiesta tulajdonos emberek vannak,mint a másik klubban...egyik sem több,se kevesebb...

Kedves S.R.F.T.! Itt szeretnélek megkérdezni tőletek,hogy megoldható-e részetekről,hogy mától egymás pocskondiázása,fikázása és másokkal szembeni erőfitogtatás helyett "éljünk" egymás mellett békességben?? Cseréljünk tapasztalatkat,segítsük egymást,ha kell...

Kedves Fiesta klub! Én még csak egy tallkozón vagyok túl,de akkor rendes,értelmes emberekkel ismerkedtem meg és most tőletek is annyit kérnk,hogy tiszteljük a másik klubbot és próbáljunk meg velük együtt működni!


Tudom,hogy nem vagyok itt se főnök,se Isten,de szerintem az ésszerű megoldás ez lenne...

Robi:
Kedves SRFT és FK tagok!

Mi lenne, ha fognánk a francos ellentéteket, (már ha vannak, én nem tudom) és félretennénk jó messzire?
Fiesta az Fiesta, akármit csinál Vele az ember... Az autók kinézetét meg tudod változtatni, de a lelküket nem!
Úgy, ahogy a gazdáikét sem... Fiesta tulaj, az Fiesta tulaj.
Én Tökölön gyorsultam egy SRFT-s sráccal... ugyanolyan ember volt mint én... nem láttam különbséget.
Mind azért vagyunk, mert szeretjük a Fiestát és tiszteljük egymást! Ez a lényeg!
Nem lehetnénk Egy közösség? Sokkal jobban meglennénk úgy.
Szeretettel várom a SRFT és a FK véleményét!  :notworthy:

További szép napot! :)

tarcsy:
kiváncsi vagyok mi lesz ebből.  ::)

FordTom:
gépágyút rakjak a kocsi tetejére?  :o :o
this is the fieesstaaa  ;D   
am sztem is hülyeség az egész.... melyik klub volt hamarabb? miért nem lehet egybe olvadni? :-\

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version