Kuka > Topiktemető

S.R.F.T vs. FiestaKlub

<< < (5/5)

adaam:
én még a kormányt is ráhúzom ha integet  :-X :-X ;D ;D :D de csak azért h közelebb legyünk egymáshoz és tudjak adni egy pacsit  :laugh:

sUdYe:
úgy látom mindenki rendezné ezeket a nézeteltéréseket, és nyitott az együttműködés felé. ez jó hír. tegyünk is így.

ja a pacsi az télleg jó ötlet ;D ;D  :-X

lacccus:
Engem a tuning is nagyon érdekel,meg a fiesta általános fenntartásához szükséges dolgok is.
Senkit nem nézek le,akinek neadjisten régebbi,vagy rozsdásabb autója van,szívesen segítek bárkinek! :notworthy:
Én itt egy segítőkész,földön járó,nyitott bandát ismertem meg,és mindennap ellátogatok a fiesta klub fórumára.
Általános bajom a mai világgal,a ridegség,ami majdnem mindenhol megtalálható embertársainkkal szemeben.Ezen a fórumon szerencsére nincs ilyen negatív irányvonal! :)
Szoktam tanácsokat kérni,és mint rájöhettetek,szeretek tanácsokat osztogatni ;D
A másik klubot nem ismerem,de általában nyitott vagyok mindenre,nem bánnám,ha az ellentétek helyett egymást segítenénk.
Az elmúlt egy évben,itt is egyre többen kezdtek nyitni a tuning irányába,ezért egy tapasztaltabb,ezirányba orientált csapat sokat segíthetne a fiesta klub, tuning iránt érdeklődő részének.Ez persze nem érdek,csupán a két klub kibékülése utáni természetes dolog lenne,egymás segítése.
    szóval,minden szempontból jobb a béke!! :notworthy:

Sty:
Egyetértek a fentebb írottakkal, békülés!!!! KÖZÖS TALI, SZUPER! Akár a nyárzárón is szívesen látnék a másik klubból is tagokat... hátha...

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version