Szériák fórumai > MK6-MK7

2006-os Fiesta ablakemelő probléma? :(

(1/3) > >>

lapiller:
Sziasztok!

A minap úgy jártam, h a sofőr oldali elektromos ablakemelőm megadta magát :( amennyire szét tudtam szedni, arra kellett rájönnöm, hogy a bovden adta meg magát, elszakadt, telefonáltam párat, szakszerviz kilőve, mert csak motorral együtt van nekik( a motornak semmi baja, és 3 csavar fogja,tehát visszarakható), és horror áron 90 e-ért  kicsit sokkalom.
A segítségeteket kérném merre és kihez induljak, Pest és Komárom-Esztergom megyében gondolkodok,és az ár sem lenne mindegy!
Más járt így mint én?

Köszönöm

Pocok:
Hali
egy telefont szerintem megér.
http://www.ablakemelokjavitasa.hu/
vagy neten nézz körbe sok fiesta bontó van.

lapiller:
Köszönöm, meg is kérdezem őket holnap, h mit szólnak hozzá :)

Pocok:
nincs mit remélem szerencsével jársz. tuti,hogy ennek az ára jóval kevesebb mint fordéknál a komplett.

fiesta2002:

--- Quote from: lapiller on 2012 August 02, 20:02:51 pm ---Sziasztok!

A minap úgy jártam, h a sofőr oldali elektromos ablakemelőm megadta magát :( amennyire szét tudtam szedni, arra kellett rájönnöm, hogy a bovden adta meg magát, elszakadt, telefonáltam párat, szakszerviz kilőve, mert csak motorral együtt van nekik( a motornak semmi baja, és 3 csavar fogja,tehát visszarakható), és horror áron 90 e-ért  kicsit sokkalom.
A segítségeteket kérném merre és kihez induljak, Pest és Komárom-Esztergom megyében gondolkodok,és az ár sem lenne mindegy!
Más járt így mint én?

Köszönöm



--- End quote ---

Én a sajátomat kerékpárfék bowdennel javítottam meg. 100Ft  :)
(Az enyém ugyan kézi, de szerintem a mechanika ugyanolyan.)

Lehet kapni csavaros bowdenvéget is.

A kerékpárbowden egy kicsit vékonyabb, mint az eredeti volt, de ha kicsit utánajársz, biztos létezik vastagabb is.

A bowden elég trükkösen van felcsavarva. Ne bontsd le, amíg nem memorizáltad.  :)


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version