Csevegő > Szervizekről általában

egy korrekt szerviz kéne

<< < (2/2)

fiesta2002:
De, azt akarom mondani.  :) :)

Magam szoktam venni az olajat, meg a szűrőket, tehát ez mindenkáppen jelentkezik, mint kiadás.
Marad a munkadíj, ami 0,8-1,2 óra. Kb. és max. 8000 Ft.

Ha nem akarok magam aláfeküdni (anélkül is hülyének néznek a lakótelepen, annyit mosom  :D), akkor 3-4 ezer forintot egy maszek szerelő is elkér az olajcseréért és az átnézésért.

Az első 2 évben muszály szervízbe menni (szavatosság), tehát marad 9 alkalom, mondjuk 40 ezer Ft.
Ha egyetlen ajtó átrozsdásodik (más fórumon olvasni ilyet), az legalább ennyibe kerül.

Ha el akarom adni, akár 10 évesen is, a vezetett szervízkönyv miatt visszajön a különbözet.

Szóval szerintem nem akkora hülyeség, mint első pillantásra látszik.   :)

Egyébként nem látod túlságosan negatívan a dolgot. Az autózás költségei olyan magasak és annyian szedik le belőle a sápot, hogy a legnegatívabb hozzáállás is optimista a valósághoz képest.  :) :) :) :)

Beras:
Sziasztok

Légyszi segítsetek abban, hogy korrekt szervizt találjak Komárom-Esztergom megyében. Egomi vagyok még esetleg szóbajöhet Pest környéke is.
Mit ajánlanátok ? Kinek mi a tapasztalata?

RyAn:

--- Quote from: Beras on 2008 July 03, 17:33:24 pm ---Sziasztok

Légyszi segítsetek abban, hogy korrekt szervizt találjak Komárom-Esztergom megyében. Egomi vagyok még esetleg szóbajöhet Pest környéke is.
Mit ajánlanátok ? Kinek mi a tapasztalata?



--- End quote ---

Ford Solymár!
korrekt árai vannak és korrekten dolgoznak!

Gyurgyo:
Ahová ne menj: For-Top Tatabánya. Heteket kell várni egy egyszerü alkatrészre.Megígérik, hogy hívnak ha megjön a cucc, de /engem/ még soha nem hívtak.Amikor bementem érdeklődni akkor meg azt mondták, hogy hetek óta itt van az alkatrész....beszereléskor kiderült, hogy nem azt rendelték amit kellett volna! Most heteket kell várnom megint. Ja és 1 liter olaj TDCI -be náluk 4200 ft... Nem ajánlom.

Beras:
Köszike az info-t. Az esztergomi szervizről nem tud valaki valamit?

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version