Author Topic: 2003-as Fiesta hátsó ülés probléma  (Read 16103 times)

Offline Xerxes

  • Xerxes, A Tiszteletbeli
  • *****
  • Posts: 327
  • Segített?: +8/-1
Re: 2003-as Fiesta hátsó ülés probléma
« Reply #15 on: 2008 September 01, 19:23:05 pm »
Papíron jól hangzik! :D
Majd nekiugrok mikor lazásabb a naptáram! Köszi!

Offline Zoltan Bacskai

  • Újonc
  • *
  • Posts: 1
  • Segített?: +0/-0
Re:2003-as Fiesta hátsó ülés probléma
« Reply #16 on: 2013 July 06, 16:43:57 pm »
Sziasztok,

Nekem is bedöglött a bal hátsó ülésen a nyitó mechanika. Dühömben nekiestem már ott az IKEA parkolóban mikor nem tudtam betenni amit szerettem volna. :) A kis lyuknál tört ki mint ahogy legtöbben Ti is írtátok. Mind1. Most nem annyira sürgős. Néztem Amazonon, meg eBayen is meg Cromaxnál is újat. Az ára elég húzós... Mármint annak függvényében, hogy szeretett verdám már nem mai darab  :) (2004-es).

Kérdésem:

Tudtok esetleg egy jó bontót, vagy van-e esetleg valakinek eladó zárszerkezet bontott? Mielőtt nekiesnék Kókány és Társa Bt-vel. :) (megfúrom, szegecselem, drótozom :), ne sértődjön meg senki :) )

zoltan_bacskai@hotmail.com címre írjatok lszi, ha van eladó.

Köszi,

Zoli

Offline kobold79

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 183
  • Segített?: +45/-0
Re:2003-as Fiesta hátsó ülés probléma
« Reply #17 on: 2013 July 08, 21:01:23 pm »
Van 4000.- Plusz Posta!
Üdv Kob!
kobold

Offline brombi

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 17
  • Segített?: +0/-0
Re:2003-as Fiesta hátsó ülés probléma
« Reply #18 on: 2017 June 04, 13:22:58 pm »
Sziasztok!
Mint uj fiesta 2003-as tulaj, en is megkaptam ezt a hibat a kisebb (jobb hatso) ulesen. Le tudtam szedni a muanyag takaro-t, meg a kis billeno kapcsolot is, es termeszetesen nalam is hasonlo a hiba, hogy az egyik kor alaku bigyo eltorott, amibe kapaszkodik a kapcsolo. Sajnos nalam nem megoldas, hogy a masik oldalira kicserelem, bar az otlet jo volt, amit elozo hozzaszolo is irt mar.  :notworthy:

Nalam sajnos a kar amit mozgat a kis henger kapcsolo, az egyszeruen nem mukodik. Mitha uresben lenne az auto, nem csinal semmit, nincs sebessegben :) Azaz vsz. el van torve beulrol... Namarmost, probaltam jobban szetszedni, de ez az egesz jol bele van agyazodva a karpitba-hattamlaba, es nem akartam nagyon szetbarmolni, remenykedve, hogy hatha van itt meg valaki szaki aki ert hozza.
Bontoban eddig nem talaltam ilyet, bar lehet nekem nem is lenne jo? Az egesz ulest cserelni kell? Hogy lehet ezt meg jobban szetszedni, ha egyaltalan? :-[

Ugyanitt szerviz manual kerestetik ehhez az evjarathoz. Van valakinek letolto linkje, hol talalok ilyet?

Halas koszonet elore is! remelem meg nem haltak ki az MK6 tulajok, akik ertenek hozza!! :)