Author Topic: Könyöklő MK7-be!  (Read 24886 times)

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #30 on: 2009 February 02, 17:14:12 pm »
Mielőtt fenyegetőzöl, kérd írásba hogy nincsen hozzá merevítő!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #31 on: 2009 February 02, 17:17:30 pm »
Köszönöm a gyors választ!

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #32 on: 2009 February 02, 17:49:30 pm »
Írd meg melyik kereskedés ez?
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #33 on: 2009 February 02, 18:07:02 pm »
Ford Auto-Kanizsa.

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #34 on: 2009 February 03, 07:36:21 am »
Nézegelődtem a neten könyöklő ügyben és az enyém  a formájáról ítélve Armster tipusu lehet.(bár nem találok rajta egyetlen feliratot sem)
Nem egyértelmű az sem hogy kell lenni hozzá fém merevítőnek.Volt ahol csak a 4 lemezcsavart írták rögzítésként.
Mi a véleményetek?

norbert8210

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #35 on: 2009 February 03, 08:09:02 am »
Szia!Ha a tetejét előre tolod ott sincs benne hogy armster?Mert nekem ott van,egyébként nekem van hozzá merevítő amit nem raktam bele 1éve mert lusta voltam,este rakok fel képet a merevítőről ha gondolod,bár sokan mondják hogy sokat nem számít így is használhatod nyugottan!

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #36 on: 2009 February 03, 11:44:44 am »
Üdv!Ezt majd még megnézem.Eddig így használtam csak engem zavar hogy nagyon mozog oldalra.
Egyébként visszamentem a Fordba,és "odacsaptam" az asztalra.Közöltem velük hogy ez így kókány munka és vittem egy kinyomtatott összeszerelési rajzot a könyöklőről amin rajt van a merevítő is.és közöltem velük,hogy ha nem tudják így megcsinálni akkor kérem vissza a pénzem.10 perc egyezkedés után azt a választ kaptam, hogy ami hozzá van fém merevítő azzal nem lehet rögzíteni mert nem jó hozzá!!!! (Érdekes módon eddig azt mondták hogy nincs semmiféle merevítő!!) Majd hogy ki kell szedni a 2 első ülést,szétszedni ezt-azt és át kell alakítani a merevítőt is. Mondtam nekik hogy hajrá!vagy lóvé vissza. Egyszóval holnap reggel megyek vissza és el sem mozdulok onnét amíg kész nem lesz.
Ja, és mivel azt mondták hogy nem jó a merevítő hozzá,én úgy gondolom hogy nem a gyártási év szerint belevalót rakták be.Na ezért még megkapják a magukét holnap.
Ez az egész hozzáállás mélységesen felháborít,és ez a kereskedés kétszer kapta meg az Év márkakereskedője díjat!!!!  :pottytrain5:

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #37 on: 2009 February 03, 12:01:43 pm »
Írsz a történetről a Ford Hungarynak, biztosnemfognak többet ilyet kapni :D

amúgy ez is hülyeség, mert csak egy 13 csőkulcs kell hozzá! Én is azért nem raktam még be, mert lusta voltam és nem volt 13-as kulcsom!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #38 on: 2009 February 03, 13:09:18 pm »
Listában így találtam: Kartámasz adapter Ford Fiesta/Fusion 2002.01-2005.09-ig
                              Kartámasz adapter Ford Fiesta/Fusion 2005.09-2008.11-ig
Ezért gondolom hogy nekem az első fajtát rakták be,és akkor lehetséges hogy nem stimmel a merevítő.Ami nagyon nagy hozzá nem értésről tanúskodik,vagy úgy gondolták "ennek jó lesz ez is".
Nagyon gondolkodom a levélen a Ford Hungary-nak...





Na meglett az Armster felirat ott, ahol Norbert8210 kolléga írta.
« Last Edit: 2009 February 03, 17:00:30 pm by rgida »

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #39 on: 2009 February 04, 12:38:38 pm »
Ma reggel amikor visszamentem a  könyöklő miatt azzal fogadtak,hogy TALÁLTAK HOZZÁ FÉM  MEREVÍTŐT!!! TÉNYLEEEG???? kérdeztem én,MILYEN ÉÉÉRDEKES!!!
Röviden: megcsinálták,2 óra alatt(!!!)gondolták majd most megtanulom...De ezt a napot erre szántam.és most úgy áll mint a fagyott kutya lába!!! :D
Még meg akartam kérdezni,hogy nem lett volna egyszerűbb már először is így megcsinálni,de egy pillanat alatt a kezembe nyomták a kulcsot és már ott sem volt az illető.
A hozzáállásuk -1et érdemel.

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #40 on: 2009 February 04, 20:44:41 pm »
Akkor a viselkedésük miatt fogalmazz meg egy szép levelet Ford Magyarországnak! :D
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #41 on: 2009 February 05, 07:07:08 am »
Hohóóó,ezzel még nincs vége!Tegnap azt hittem szívinfarktust kapok,amikor itthon észrevettem,hogy az anyósülés felőli oldalon durván össze van karistolva a váltó-kézifék alatt a burkolat!!!
http://kep.ivpicture.hu/46198.jpg

Azonnal visszamentem és mondtam hogy CSAK a nagyfőnökkel vagyok hajlandó beszélni,néztek mint a moziban...
Erre odajött valami "after sales manager" (???) és mutattam neki a történést és tartottam neki egy kis beszámolót az elmúlt napok élményeiből.Valamint közöltem,hogy ezután azt is meggondolom hogy az autóm szervizelése hol történjen.Mert inkább elviszem 50 km-el távolabb egy másik Ford szervizbe mint hogy még egyszer ezeknek a kezei közé adjam."Természetesen" elnézést kértek és megígérték hogy kicserélik a szóban forgó elemet.Komolyan mondom ilyen csak a (rém)mesékben van! SZAKSZERVIZ!!!!

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #42 on: 2009 February 05, 09:42:28 am »
áááá

Azt hitem csak én vagyok ilyen peches a szakszervizekkel!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

norbert8210

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #43 on: 2009 February 05, 09:56:44 am »
Hát ez tényleg gáz,én a helyedben nem is vinném többet a kocsit oda.Eleve 2óra hogy berakja vagy inkább bebarmolja a merevítőt kicsit sok,aztán lehet hogy szivatni akartak ezzel.Vicc hogy úgy állnak a dolgokhoz mintha ők tennének szivességet neked nem?Szarjanak sünt bazze :pottytrain5:

rgida

  • Guest
Re: Könyöklő MK7-be!
« Reply #44 on: 2009 February 05, 11:02:50 am »
Ezt én is így gondolom!Többet nem is megyek oda!