Author Topic: Kétféle csomagtérajtó  (Read 2365 times)

enci

  • Guest
Kétféle csomagtérajtó
« on: 2011 March 30, 11:48:40 am »
Sziasztok!

Keresgéltem, de ilyen infót itt sajnos még nem találtam.
Megnyomták a csomagtérajtómat :'(, nem tudom kinyitni. Bontottat keresnék hozzá mélykék színben.

Találtam is egyet, de azt mondják, ez a 3 ajtós Fiestahoz való, nem az 5 ajtóshoz, mint ami nekem van ???.
Akárhol néztem, nem találtam infót arról, hogy igazából miben különbözik a 3 és az 5 ajtós csomagtérajtaja.

Valaki esetleg tudja a választ?

Bocsánat, a lényeg: 2003-as, MK6-os a gép

Köszi előre is!

Enci
« Last Edit: 2011 March 30, 15:09:33 pm by enci »

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re:Kétféle csomagtérajtó
« Reply #1 on: 2011 March 30, 16:14:12 pm »
Hali.
más szögben dől a 3 ajtós felső része+magasabb kialakítás van a féklámpa környékén.
teljesen más a 2
csak nézz meg egy 5 ajtós fiesta hátsó ajtaját meg egy 3 ajtósét alaposan, akár képekről is.

Offline kobold79

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 183
  • Segített?: +45/-0
Re:Kétféle csomagtérajtó
« Reply #2 on: 2011 March 31, 10:01:08 am »
Alátámasztom Pockot!
Teljesen más a két ajtó.
kobold

enci

  • Guest
Re:Kétféle csomagtérajtó
« Reply #3 on: 2011 March 31, 13:27:33 pm »
Nos, hát nagyon köszönöm, megvilágosodtam. :notworthy:
Ezek szerint kicsit naív volt a kérdés. Egyben szomorú vagyok, mert vadászhatok tovább...
Őszintén szólva nem nagyon nézegettem még 3 ajtós Fiestakat, ez nekem teljesen új volt. :o

Jó lenne egy "oktatóanyag" - két kép egy 3  és 5 ajtósról ugyanolyan színűről, bejelölve az eltérések - csak a tanulság kedvéért, biztos másnak is volt/lesz ilyen gondja. Na meg hogy profi módon meg tudjam mondani, ha mutatnak nekem egy ajtót, hogy az jó nekem vagy nem. 8)

Persze, ha esetleg valakinek van egy 5 ajtóshoz való a sufniban, ne titkolja. ;D

Üdv
enci