Author Topic: Gyári rádió  (Read 44525 times)

lantika

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #15 on: 2007 April 29, 21:39:08 pm »
nagy az én bajom :'(6000 km-el vettem a kis fiestát,kereskedésből,és a gyári cd-s rádióhoz nincs kódom. honnan tudnám megszerezni?? a szervizkönyvében nincs sehol,már 300X megnéztem :notworthy:

tuningfiesta

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #16 on: 2007 April 30, 09:16:34 am »
hello!

Nekem a legutolsó oldalon van,egy felragasztott matrica,azon található a négyjegyü kód.Valoszinü az lehet a gond hogy amikor az autót vették a gyári cd nem volt benne,hanem utólag lett beépitve igy valoszinü ezért nem találod a szervizkönyvben a kodot.

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Gyári rádió
« Reply #17 on: 2007 April 30, 12:35:03 pm »
nemrég néztem utána a dolognak. Ha a kereskedés nem hajlandó megadni neked a kódot akkor csúnyán megüthetik a bokájukat. A kód a kocsihoz tartozik, amit te megvettél, ínnentől kezdve jr neked a kód. Namost ha nem Ford kereskedés, akkor is kötelesek nekik kinyomozni a kódot!

És nyugodtan lehet fogyasztóvédelemmel fenyegetőzni!

Nem ajánlom a személyes vagy telefonos ügyintézést haeddíg nem voltak hajlandók kiaDni (megszerezni) a kódot, feltétlen ajánlott levelezésbe, kell fogni,. mert akkor van vbizonyíték a kezedben!
Sok sikert!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

viko

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #18 on: 2007 May 30, 01:51:49 am »
Hy! Valakit érdekel egy ICE 5000 C rádio?? 2006os modellből vettem ki és csak porosodik a polcomon.
« Last Edit: 2007 May 30, 01:53:32 am by viko »

mrsmart

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #19 on: 2007 June 27, 16:18:45 pm »
Sziasztok,

Gyári kazettás rádiót vennék, ha lehet minimális összegért :) [2500 vagy 3500 is jó]

Esetleg van valakinek eladó?

Köszi,
Robi

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Nem kell kiszerelni, ha kell a sorozatszám
« Reply #20 on: 2007 December 13, 18:46:31 pm »
Ha a 2-es és 6-as gombot egyszerre megnyomjuk, a rádió kiírja a szériaszámát.
2500-ason kipróbáltam, működik. 

Ha a 3-ast és 6-ost egyszerre nyomjuk 3 másodpercig, csinál egy rövid tesztet.
- megkeresi az első adót
- csak a jobb hangszórók szólnak
- csak a bal hangszórók szólnak (vagy fordítva, nem emlékszem)
 
Mk6 1.3 benzin

muslica

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #21 on: 2008 February 12, 09:41:00 am »
Sziasztok,

tegnap szereltettem aux in csatlakozót a fiestámba (mk7), 6000 cd rádió van benne. A miskolci vagépnél csináltattam azt mondták most csinálnak ilyet először. 5000 Ft-ért szerelték be anyagköltséggel együtt (3600+munkadíj), de sajnos nem működik megfelelően, csak a bal oldali hangfalak szólnak, bár ha megpiszkálom a jackdugót (befelé nyomom) akkor szól mindkét oldal, de akkor is elég torz. Jövőhéten viszem vissza. Van esetleg vkinek vmi ötlete mi lehet a baja. Talán rosszul kötötték be?

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Gyári rádió
« Reply #22 on: 2008 February 12, 11:15:11 am »
hello! valami gagyi jack csati lehet azok előszeretettel csinálják ezt :) amúgy ilyen autóba nem igen való mert ugye mozog :) ezért javaslom a cseréjét. de lehet hogy a tied a gagyi amit beledugsz kinai mp3 mp4 lejátszók ilyen kábelekkel vannak felszerelve.

amúgy én ezt úgy oldottam meg hogy kivágtam a gyári rádiót és átalakítással bekerült egy eredeti nissan 6 cds - nem táras:)- bluetooth-os 2dines fejegység nem kis melóval ford csati rákerült, stb stb - ezt a fejegységet megtaláljátok az eladó cuccok között mert időközben csere egy multimédiásra :)-



üdv
« Last Edit: 2008 February 12, 11:20:14 am by scampi »

Offline TOMTOM

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +2/-1
Re: Gyári rádió
« Reply #23 on: 2008 February 12, 14:56:50 pm »
A FORD gyári AUX IN csatlakozó rendelési száma 1426121, ha ezt építették bele, sztem tuti, hogy jó. Szerelési utasítást (rajt a cikkszámmal) és a számlát vidd magaddal, ha mész reklamálni, de előtte keresd a saját dolgaid közt (kábel - lejátszó) a hibát, nehogy beégjél!

muslica

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #24 on: 2008 February 12, 15:19:27 pm »
Igen ezzel a rendelési számmal rendeltem, gyári ford. Kipróbáltam az én dolgaimat mással, vettem új kábelt és azokkal semmi gond tökéletesen működnek. Kipróbáltam bátyám autójában is az aux csatit és azzal működik rendesen. Szerintem a jackaljzattal van a baj. Nem lehet teljesen beledugni a jackdugót hamarabb felütközik a peremén mint mielőtt rendesen bekattana. Kipróbáltam hangszóróval az mp3 lejátszót és ha egy kicsit kihúzom a jackdugót a hangszóróból ugyanazt a jelenséget produkálja. Kedden viszem vissza.

Offline TOMTOM

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +2/-1
Re: Gyári rádió
« Reply #25 on: 2008 February 12, 15:22:04 pm »
Hát igen! Ilyenkor marad a reklamáció.

Dugo

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #26 on: 2008 February 12, 16:23:52 pm »
Helló sziasztok!
Ha má a gyári rádiókról van szó akkor megkérdezem!Az igaz ha kivetetem a gyári rádiót elég busás kis összeg be kerül?mert úgy hallottam hogy valami 50 000ft munkadijjal együtt!

Offline TOMTOM

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +2/-1
Re: Gyári rádió
« Reply #27 on: 2008 February 12, 16:28:37 pm »
Írjad le részletesebben, hogy mit szeretnél!

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: Gyári rádió
« Reply #28 on: 2008 February 16, 12:35:18 pm »
Helló sziasztok!
Ha má a gyári rádiókról van szó akkor megkérdezem!Az igaz ha kivetetem a gyári rádiót elég busás kis összeg be kerül?mert úgy hallottam hogy valami 50 000ft munkadijjal együtt!
sajna nem írtad,melyik széria,és az adatlapodat sem igazán töltötted ki,hogy rájönnénk ???
mindenesetre nem hiszem,hogy olyan drága lenne kiszedni,de egy kis kézügyességgel otthon is ki tudod szedni.
ha másik magnót/cd-t akarsz beletenni,akkor lehet kapni átalakítókeretet hozzá,nem túl drágán(2500-5000-ig,a gyári asszem 14ezer)
szóval,a költségeid:átalakító keret ára+új fejegység ára...
+beszerelés(kb 4000,vagy ha ügyes vagy,akkor te is megtudod csinálni)
Minden ami autĂł hifi!:)

Dugo

  • Guest
Re: Gyári rádió
« Reply #29 on: 2008 February 18, 18:19:49 pm »
Bocs hogy csak most irok csak most van időm a széria mk7-es ja kössz a segítséget!