Csevegő > Csináld magad szakkör

Világítás

(1/2) > >>

spirit:
Sziasztok!

2 kérdésem van 2008-as 1.25-ös Fiestámmal kapcsolatban:

1. Mennyire nehéz kicserélni az első helyzetjelző lámpát és hogy kell?

2. Ha véletlen rajta felejtem a világítást, akkor lekapcsol magától v. lemerül az aksi?

Köszi!

PharaoM41:
Szia!

1. Szerintem komplett ki kell venni a lámpatestet. A hűtőrácsot ki kell pattintani ( 2 csavar tartja felülről) , majd 3 csavart kell kicsavarni és kint is lesz a lámpatest. Nem nehéz, nyugodtan állj neki. Egy akkus fúró-csavarozó jelentősen meggyorsíthatja a munkát.

2. Nem kapcsol le magától, de nem feltétlenül meríti le az akksit. Időtartamtól függ. Elvileg hangjelzést ad, ha leveszed a gyújtást, de rajta van a világítás és nyitod a bal első ajtót.

spirit:

--- Quote from: PharaoM41 on 2014 April 12, 16:56:26 pm ---Szia!

1. Szerintem komplett ki kell venni a lámpatestet. A hűtőrácsot ki kell pattintani ( 2 csavar tartja felülről) , majd 3 csavart kell kicsavarni és kint is lesz a lámpatest. Nem nehéz, nyugodtan állj neki. Egy akkus fúró-csavarozó jelentősen meggyorsíthatja a munkát.

2. Nem kapcsol le magától, de nem feltétlenül meríti le az akksit. Időtartamtól függ. Elvileg hangjelzést ad, ha leveszed a gyújtást, de rajta van a világítás és nyitod a bal első ajtót.

--- End quote ---

Nem ad hangot, de majd még1x kipróbálom.

Pocok:
kicsit odavan ez az autó nem?  ???
amúgy a hütőrácsot nem tartja csavar. ki kell akasztani a tetején lévő föleket. alsókat ezután tudod felfele kiakasztani.
3 tork csavar tartja a lámpát. ja és nem 5 perc kivenni mivel a lökhárítót is elöre kell húzni mert  útban lesz a lökhárító MK6 nál még könnyen ki lehetett venni. az a gyári utasítás hogy húzd előre kb 2 cm tközben akaszd ki és forgasd ki alökös füle mellett. visszafelé még viccesebb. amúgy ha vékony a kezed kitudod cserélni az öszes izzót(kivéve az index)anélkül hogy kiszerelnéd a lámpákat. jobb oldalon csak a tágulási tartájt kell kivenni.1 db 6os csavar(10 es kulcs) tartja.

spirit:
De ad hangot  ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version