Csevegő > Csináld magad szakkör

Műszerfal világítás csere(Légterelőnél)

(1/1)

gerappa007:

Sziasztok!
Ha valaki tudja írja le nekem , hogy hogyan kell a műszerfalon a légterelő szabályzónál az izzót kicserélni, mert én még nem tudom.
előre is köszönöm a válaszokat 2005-os Ford Fiestáról van szó.Manuális klimás.

üdv : Tibi

gerappa007:
Sziasztok!
Ha már senki sem ír ide ,majd én írok.
Sikerült rávennem magam , hogy nekilássak az égők cseréjéhez, mivelis az összes kiégett,így nem volt mi mást tenni. kiderült számomra,hogy 4 db 1,2W-os kis izzórol van szó.amit csak fógó segítségével tudtam kicsavarni.Kis erőszakos a foglalata.Bontásnál csillagcsavarhúzó kell, és a hátsóablak páramentesítő gomb panelt egyszerűen sima csavarhúzóval ki kell pattintani és alatta van 2 csavar (ez fontos). Én még a fűtésbovdent is kiakasztottam,a légszabályzót is kivettem.Így utólag visszagondolva nagyon egyszerű volt az ízzócsere.

Ha valaki ilyen bajban van és tudok neki segíteni írjon!


Tibi

gsxzoli:
Heló!

Tudom hogy régen írtál már, de nekem most elkelne egy kis segítség ízzó csere ügyben. :notworthy:

Előre is köszönet

Ödön1115:

--- Quote from: gsxzoli on 2015 July 31, 19:32:54 pm ---Heló!

Tudom hogy régen írtál már, de nekem most elkelne egy kis segítség ízzó csere ügyben. :notworthy:

Előre is köszönet

--- End quote ---


Szia.
 Küldj privát címemre levelet, válaszban csatolom a segédletet. Üdv.

rmc:
Sziasztok!
mk6 fiesta-m van, a fűtés kezelő panelnél szeretnék háttér világítás izzót cserélni. Ki kell hozzá venni a rádiót? Vagy keressek hegesztő pisztolyt a kamrában?? A rádióhoz sajnos nem kaptam kiszedő villát, más megoldás létezik? Ja, még valami tolató lámpa kapcsolót hol keressem? Fentről elérhető vagy gázoljam el magam, hogy hozzá férjek alulról?

Köszönöm.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version