Author Topic: toronymerevítő  (Read 13650 times)

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: toronymerevítő
« Reply #15 on: 2008 August 25, 14:49:57 pm »
Én már találkoztam vele,mivel autóhifit szerelek.Hangszórót is láttam már az ajtóval együtt összenyomódva,eldeformálódva.
Minden ami autĂł hifi!:)

Offline Harlequin

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 99
  • Segített?: +4/-34
Re: toronymerevítő
« Reply #16 on: 2008 August 25, 15:00:19 pm »
Én már találkoztam vele,mivel autóhifit szerelek.Hangszórót is láttam már az ajtóval együtt összenyomódva,eldeformálódva.

Rendben akkor lehetséges, de feltételezem se a hangszóró se a magnó nem okozott további károkat az ütközés miatt.

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: toronymerevítő
« Reply #17 on: 2008 August 25, 20:45:00 pm »
az alufelnire fizet a biztosító, a toronymerevítő okozta plusz károkra nem. Az összehasonlításod nem helytálló.

Mindenesetre ezekhez a komoly 70-80lóerős autókhoz sztem felesleges toronymerevítő és kb annyira érezni mint a dierktszűrő, meg a sporthátsódob okozta mentális pluszlóerőket.
ha a toronymerevítő be van jegyezve a forgalmidba, és műbizonylatos, akkor fizet a biztosító. Mellesleg nekem GYÁRILAG van a kocsiba toronymerevítő, elől-hátul, szal nekem ez nem kérdés szerencsére, és az én autóm 151+ LE

Offline Harlequin

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 99
  • Segített?: +4/-34
Re: toronymerevítő
« Reply #18 on: 2008 August 25, 21:01:51 pm »
az alufelnire fizet a biztosító, a toronymerevítő okozta plusz károkra nem. Az összehasonlításod nem helytálló.

Mindenesetre ezekhez a komoly 70-80lóerős autókhoz sztem felesleges toronymerevítő és kb annyira érezni mint a dierktszűrő, meg a sporthátsódob okozta mentális pluszlóerőket.
ha a toronymerevítő be van jegyezve a forgalmidba, és műbizonylatos, akkor fizet a biztosító. Mellesleg nekem GYÁRILAG van a kocsiba toronymerevítő, elől-hátul, szal nekem ez nem kérdés szerencsére, és az én autóm 151+ LE

Akkor ugyanazt mondjuk.