Csevegő > Szervizekről általában

Veszélyes szervízek!

(1/4) > >>

Kuti:
Nos egy Focusos szomszéd figyelmeztetett rá, hogy Ford Cromax Ajtósi Sándor úton, kitünő munkát végeztek a sárkányán de 2 héten belűl el is akarták vinni az utcárol rablók. Négy ugyanilyen Focus ált 20 m-en belül, az egyik közvetlen mellette. Mégis az övét akarták elvinni. gyanus ekkor kérdezősködött és kiderült 2 kollégálya ugyanígy járt. Ugyan az a műhely ugyan az a rablási mód, idő.
Természetesen míg a bíróság nem mondja ki bőnösségét ártatlan, de valjuk be ez túl gyanus, szóval figyeljetek!

ui.: ha nem igaz elnézéstz kérek, ez egy közlemény ésnem az én véleményem!

lacccus:
ilyet már én is hallottam,más márkánál,más szervízben,hogy másolnak kulcsot,hozzákódolják a kocsi immobilizeréhez,ahogy kell,és elrejtik a kulcsot,pl a külső tükör mögött.
aztán leadják a drótot a címeddel,különböző sötét egyéneknek,és még jutalékot is kapnak! kemény! :(

tarcsy:
az igendurva... és az a gáz hogy nemsokmindent tudsz ellnük csinálni...  >:(  :-\

Robi:
Én meg épp kulcsot szeretnék másoltatni...  :-[

fiesta2002:

--- Quote from: tarcsy on 2007 October 18, 19:52:38 pm ---az igendurva... és az a gáz hogy nemsokmindent tudsz ellnük csinálni...  >:(  :-\
 
--- End quote ---

Ha a módszer azon alapul, hogy bekódolnak egy harmadik kulcsot az immóba, akkor ez ellen tudsz védekezni.  :D
Két kulccsal kitörölhetsz minden egyéb kulcsot a használati utasítást követve.

Én ezt mindíg meg szoktam csinálni, amikor a szervízben magára hagyom az autót. Vagyis eddíg egyszer, mert ott szoktam lenni mellette.   8)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version