Author Topic: Angel Eyes házilag  (Read 38026 times)

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #45 on: 2008 April 21, 07:24:52 am »
Köszönöm szépen a segítséget és scampi nagyon jó lenne ha ki tudnál segíteni egy kevéssel sajna még nem az én kocsimban lesz benne hanem a haveroméban de úgy a szvemen viselem a dolgait mint ha az enyim lenne talán még jobban is ;D

Hello!

A fórumon fent van a számom hívj és megbeszéljük. bye

linzerke

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #46 on: 2008 April 21, 14:36:18 pm »
Sziasztok.ez engem is érdekelne bármilyen formában csak van egy kis gond.2 hónapja jutottam el odáig,hogy leszedjem az első lámpáimat pucolás céljából,ugyanis nem láttam semmit mert annyira retkes volt az üveg belülről.na most ez sikerült is csak kiderült,hogy a lámpa belső ezüstös része már nem ezüst csak szürke.így nem veri vissza egyáltalán a fényt és este neccesen utazom,mert hát szinte vakon megyek.ilyen ezüst belsőt hol tudok beszerezni,mert ha az megvan jöhet az angyali szemecske.elöbb nincs értelme.segítségeteket előre is köszi

Offline viktorwrz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1015
  • Segített?: +29/-3
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #47 on: 2008 April 21, 16:27:00 pm »
Csak 1 tipp:
Lehet kapni amolyan tükörfestéket amivel a foncsort szinte fellehet újítani. Hamár úgyis szétszeded az angyalszemek miatt akkor már azt is megtudod oldani  ;)
Eddigi autóim:
Ford Mondeo Turnier 1.8 Zetec '96
Renault Express 1.9D '93
MB E200 aut. 2.2CDi (123LE) '06
WV Polo 1.9SDi '96
MB E220 T aut. Avangarde 2.2CDi (143LE) '00
Ford Mondeo Turnier 1.8TD '97
Ford Fiesta 1.1c MK3 '89
Trabant 601S '89
Trabant 601S '87

bi22o

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #48 on: 2008 April 21, 17:40:36 pm »
Sziasztok.ez engem is érdekelne bármilyen formában csak van egy kis gond.2 hónapja jutottam el odáig,hogy leszedjem az első lámpáimat pucolás céljából,ugyanis nem láttam semmit mert annyira retkes volt az üveg belülről.na most ez sikerült is csak kiderült,hogy a lámpa belső ezüstös része már nem ezüst csak szürke.így nem veri vissza egyáltalán a fényt és este neccesen utazom,mert hát szinte vakon megyek.ilyen ezüst belsőt hol tudok beszerezni,mert ha az megvan jöhet az angyali szemecske.elöbb nincs értelme.segítségeteket előre is köszi
\/\/\/ - Csevegő topic #413-as HSZ:
Müanyag, de foncsort takarítani nem lehet ellenben az Űllői úton van egy f@sza bolt ahol 1000HUF ért újrafoncsoroznak, szépen dolgoznak!
Ha érdekel a bolt megkeresem a címét
1ébként MK4-hez nagyon patent angeleye-ok vannak, csak google-olni kell 1 kicsit utánuk....  :D

RyAn

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #49 on: 2008 April 21, 20:51:36 pm »
Müanyag, de foncsort takarítani nem lehet ellenben az Űllői úton van egy f@sza bolt ahol 1000HUF ért újrafoncsoroznak, szépen dolgoznak!
Ha érdekel a bolt megkeresem a címét
1ébként MK4-hez nagyon patent angeleye-ok vannak, csak google-olni kell 1 kicsit utánuk....  :D
akartam irni én is uj karikás lámpa és azzal már nem kell foglalkozni csak berakni  :o ::) :-X

silvercircle

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #50 on: 2008 April 21, 21:27:35 pm »
Egy baj van vele, hogy nem a csóró embereknek találták ki. :( 50 körül van egy ilyen lámpacsoda és nincs mindenkinek ennyi pénze, gondolom, hogy nem csak én vagyok így ezzel, ezért születnek az ilyen otthoni barkács dolgok, ami szerintem nem baj. :)
De akkor már megragadom az alkalmat, hogy megkérdezzem: ez az angel eye dolog mennyire szabályos? Akár a barkács, akár a bolti angel eye lámpa? Ha abból indulok ki, hogy a szervek egy helyzetjelző izzó miatt képesek bűntetni, akkor gyanítom, hogy ez sem túl szabályos átalakítás. Vagy mégis?
« Last Edit: 2008 April 21, 21:36:19 pm by silvercircle »

RyAn

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #51 on: 2008 April 21, 21:48:02 pm »
a gyári angel eye-ba nem tudnak belkötni csak a barkácsba mert az "eredeti" elvileg projectoros

silvercircle

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #52 on: 2008 April 21, 21:52:36 pm »
Tehát akkor az rendelkezik a szükséges engedélyekkel is és műszakin is átmegy? Még soha nem láttam közelről ilyen lámpát ezért nem vagyok tisztában ezzel. Mondjuk azért nem lenne semmi, ha az ember kiad 50 ezrest érte és még műszakin sem menne át. Nem mintha nem találnánk ilyenre példát más alkatrészekkel kapcsolatban...

RyAn

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #53 on: 2008 April 21, 22:21:52 pm »
hallod max 10perc alatt vissza rakod a régit!
én igy vagyok a szemöldökös lámpámmal!

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #54 on: 2008 April 21, 22:22:55 pm »
Ez ugyan sufnituning azaz saját gyártmány egy Audi A6 lámpába. És így néz ki - gyártás közben :) - sajna a lámpát készen nem fotóztam de szép lett ki lett fújva matt feketére a foncsor keret stb



bye
« Last Edit: 2008 April 21, 22:29:38 pm by scampi »

barthaandris

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #55 on: 2008 April 23, 10:26:30 am »
Köszi scampi fel írom a számodat és ha ki jött az autó a szerelőtől akkor felhívunk és talizunk valahol remélem sikerül valami jó angyali szemet szerkesztenünk

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #56 on: 2008 April 23, 12:51:41 pm »
Köszi scampi fel írom a számodat és ha ki jött az autó a szerelőtől akkor felhívunk és talizunk valahol remélem sikerül valami jó angyali szemet szerkesztenünk

No problem :)