Author Topic: Az MK7-es Frech Plus Fiesta 6000CD időközben elnémul és CD-t keres?  (Read 4110 times)

Offline Barna Imre Klára

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Mi a megoldás ennek elhárítására?

RyAn

  • Guest
lehet h egy pillanatra nem kap áramot. de nem annyit h kérje a kódot és ezért újra indul és cd kereséssel kezdi de ez csak az én ötletem  :-\

Offline Csipi

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2626
  • Segített?: +110/-7
ha garis még az autó, cseréltesd ki a rádiót..
ildipontbretus kukac gmail pont com

Offline kombusz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 438
  • Segített?: +33/-8
az is lehet hogy a fej lett kicsit piszkos és kéne neki egy tisztitás.

Offline Barna Imre Klára

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Köszönöm az ötletet, az elkövetkezőkben ezt az okot is beszámítom okozatként. Sajnos, nagyon kellemetlen, mikor egy szép dallam és zenekari harmónia többszörös megszakadás miatt veszti varázsát. Akár rádió vagy CD hallgatás közben megjelenik ez a pár szekundumos megállás, és nagyon zavaró.

Offline Barna Imre Klára

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Sajnos már nem garis az Fiestám, mert 2008 Február elején vásároltam 0 km-ben. Az igaz, hogy a tavaly akksit kellett cserélni, de ezt a szervizben végezték a szakik, és újra kódólták. Az a sejtelmem, hogy új gyári 6000CD-t kell vennem, és a mostanit javítás után tartalékba helyezem.

Offline Barna Imre Klára

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Természetesen, ha valakinek eladó 6000CD-je van újszerű állapotban megfelelő áron szívesen átveszem. Értesítést várok a címemre. Köszönettel Barna Imre.

Offline Xerxes

  • Xerxes, A Tiszteletbeli
  • *****
  • Posts: 327
  • Segített?: +8/-1
"pár szekundumos megállás" közben a kijelző is sötét lesz vagy csak a hang megy el?

Offline Barna Imre Klára

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
A néhány másodperces megtorpanás idején is áram alatt van, és CD-t keres, majd ugyanott folytatja a CD-t vagy rádiót ahol abba hagyta. A hírek alatt az az egy két szó kimarad a megtorpanás ideje alatt, de a hiányos mondat így is értelmezhető.

Offline Xerxes

  • Xerxes, A Tiszteletbeli
  • *****
  • Posts: 327
  • Segített?: +8/-1
Én megnézetném műszerésszel első körben a cd/rádió váltó gombot hátha...

Offline orlando

  • Újonc
  • *
  • Posts: 2
  • Segített?: +0/-0
Szia..
nekem megvan a gyári fejegység, 6000 cd.. 
2008 áprilisban vettem a kocsit, azonnal ki is lett cserélve..
ha érdekel, írj egy emailt  nagyroland8@gmail.com ra..

üdv..

Offline Barna Imre Klára

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Hálás köszönet minden Fiesta tulajdonosnak akik véleményükkel próbáltak segíteni a 6000CD megtorpanásának kiküszöbölésében. Májusban megjavították a XIII. kerületi Gömb utcai szervizben. Alkatrész cserére nem volt szükség, a műszerész csak a rádió-CD panelfalán végzett javításokat, és azóta megszűnt a jelzett hiba. Hála és köszönet a segítő szándékú véleményekért. Üdv. Barna Imre.