Author Topic: távindítás  (Read 2252 times)

Ucsu

  • Guest
távindítás
« on: 2011 March 19, 11:29:04 am »
Sziasztok!

Szeretnék egy Magicar 870AS típusú távindítós "kütyüt" beszerelni a kocsimba. Egy 2005-ös 1.4 tdci- ről lenne szó. Az érdekelne, hogy valakinek van-e már ilyen és ha igen akkor milyen tapasztalatai vannak. Egy ismerősöm már másfél éve használja egy Daewoo-ban és teljesen meg van vele elégedve.
Nekem igazából a távindítás miatt lenne rá szükségem, ez is főleg nagy hidegekben.  :notworthy:
Ha van valami infótok erről légyszi írjatok valamit.
Előre is köszi!  ;)

Offline kobold79

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 183
  • Segített?: +45/-0
Re:távindítás
« Reply #1 on: 2011 March 20, 10:10:06 am »
Szia! Nekem a 94-es XR2i-ben volt ilyen , vagy legalábbis hasonló dolog. Nekem egy sima 12voltos négycsatornás adó-vevőm volt. Mondhatni megkönnyítette az életem. :) Úgy volt bekötve hogy az egyik gombbal a gyújtást adtam rá, és vettem el. A másik csak indítózott. A hármas, és négyes gomb a jobbos és balos ajtót nyitotta. Egy fontos szabály volt hogyha megállsz ohne sebesség, és mindig húzd be a kézit! Nem sokat szöszöltem a bekötéssel de ha mélyebben belebonyolodok akkor rá lehetett volna kötni a kézifékre is.  S csak akkor indult volna ha be van húzva a fék. Most a Thomsonnál van a kocsi. További infóval talán ő tud szolgálni.
Üdv Kob!
kobold