Author Topic: Optikai Tuning  (Read 80115 times)

Offline bitmester

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 180
  • Segített?: +1/-0
Re: Optikai Tuning
« Reply #30 on: 2008 April 22, 08:44:50 am »
Hoodprotector -> hód protector  :-X

Védjük a természetet.  ;D

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Optikai Tuning
« Reply #31 on: 2008 April 22, 08:46:40 am »
Tudtam hogy valami ilyesmivel függ össze :)
« Last Edit: 2008 October 28, 22:04:18 pm by viktorwrz »

RyAn

  • Guest
« Last Edit: 2008 October 28, 22:04:42 pm by viktorwrz »

Offline Sarandi

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 34
  • Segített?: +0/-0
Re: Optikai Tuning
« Reply #33 on: 2008 May 13, 19:46:29 pm »
Itt is van egy link szárny spoilerügyekkel:http://www.spoilershop.hu/

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: Optikai Tuning
« Reply #34 on: 2008 May 13, 19:59:27 pm »
igen, én először tőlük rendeltem a hátsószárnyat. Tény, hogy nagyon jó áron kínálták, de sajnos az ígért 1 hétből 5 hét után sem lett semmi, úgyhogy kénytelen voltam lemondani. Reméljük mások sikerrel járnak :) vagy nagyobb türelemmel :)
« Last Edit: 2008 October 28, 22:05:02 pm by viktorwrz »

Ivan

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #35 on: 2008 May 14, 04:09:24 am »
Nálunk is van még néhány (na jó: 2) eladó LESTER szárny, 5 ajtósra.  ;D (meg hát még egy rakás optikai cucc)
timea.ittes@freemail.hu

Offline Sarandi

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 34
  • Segített?: +0/-0
Re: Optikai Tuning
« Reply #36 on: 2008 August 10, 11:20:39 am »
Nekem ilyen szélvédőmatrica kellene! Kérlek titeket hogy segítsetek!!!!

sztrakk9

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #37 on: 2008 August 10, 11:48:35 am »
Csináltatni kell!!

RyAn

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #38 on: 2008 August 10, 12:05:12 pm »
keresd  :v:-t ( Virgonc) ö  megcsinálja neked!
« Last Edit: 2008 October 28, 22:05:53 pm by viktorwrz »

Offline Virgonc

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 58
  • Segített?: +1/-1
Re: Optikai Tuning
« Reply #39 on: 2008 August 10, 19:44:06 pm »
ÍGY van!
Keress priviben vagy ímélben :)

 :v:

Archibald

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #40 on: 2008 September 02, 08:56:40 am »
Jaja HoodProtector, kb 9-10ropi az ára


Sziasztok !


Új Fiestas révén felkerestem a forum-t hátha talállok érdekes információkat.

Ez a hood-protector dolog nem hagy nyugodni.
Nagybátyám autoüveg-foliázóként dolgozik.Mondta mikor megvettem a fifo-t és látta a ködlámpákat,hogy azokra dobnunk kell egy védőfoliát,mert ha megtörik azt drága dolog.
Valamint rakunk a motorháztetőre is egy átláccó foliát,oda ahova mások a hood-protectort raknák.Semmi nyoma sincs,teljesen észrevehetetlen,és csak pár havonta kell cserélni,mikor már a piszoktól észrevehető.Az meg maradék foliából megoldható.Sztem sokkal jobb kinézetre mint egy fekete "lepel" a motorhaztető elején. :)
Nekem legalábbis ez a protector egyáltalán nem teccik.  :P


Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Optikai Tuning
« Reply #41 on: 2008 September 02, 09:20:51 am »
fölösleges a fólia is. nem tesz jót a fényezésnek. drágább a hús mint a leves. Nem kell kavicsos úton közel menni az előtted lévőhöz. 20 év alatt sem fog annyi meg akkora kőfelverődés keletkezni ami problémát okozna. Mellesleg ha akkora követ kapsz ami nagy kárt csinál már a fólia sem védi meg. A hood protector meg lehet megvédi a kavicsoktól, de a víztől, és a portól - főleg mikor ez a kettő együtt jelenik meg, nem tudja megvédeni, és szépen szét tud rohadni alatta a motorháztető. És nem elhanyagolható az sem hozzá hogy sztem sem szép. :)
« Last Edit: 2008 October 28, 22:06:41 pm by viktorwrz »

Offline Frequence

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 133
  • Segített?: +2/-0
Re: Optikai Tuning
« Reply #42 on: 2008 September 02, 09:28:11 am »
Egyébként is minek megvédeni azt a felületet, ami nem is látszik a protektortól... ;) ;D
Low & Slow...

Max007

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #43 on: 2008 October 25, 17:14:04 pm »
Sziasztok.

Engem egy dolog nem hagy nyugodni. Van egy idei fiestám (1,25 platinum), de elég nehézkesen békülök ki az első lámpáival.
A tuningoldalakat átfésülve meg valahogy nem az erre való lámpákat mutatták, hanem az eggyel ez a modell előttiek voltak listázva. Könnyű felismerni a különbséget a kis púpról a búráján.
Szívem szerint nekem egy ilyen lámpa kellene: http://shinyautos.com/shop/crimages.php?imagefile=images/FIESTAbk1.JPG
De idehaza egy online boltban sem leltem még ehhez hasonlót. Nem kell semmi spéci Angel Eye, vagy hasonló, legyen sima izzós, majd tetetek bele xenon égőt.
A garancia lejártáig nem akarom piszkálni (azért szépen lassan pörögnek a hónapok), de mivel már egy új fiesta modell jön, ezért a hónapok teltével csökkenni fog a boltokban a kínálat. Egy szó mint száz, tud valaki olyan oldalt ahol a fenti kritériumnak megfelelő lámpákat tudnék venni? Lehetőleg hazai portál legyen mert a külföldiekben nem bízok :)

Más:
Egy ültetést én is tervbe vettem (4cm), emellé egy 15 colos kerékre való átváltást (a mostani 14-es gyári). Szerencsére úgy jövök ki az ültetés után hogy az első lökös az akár tuningnak is elmegy mert igen pofásan néz ki most is, eléggé közel lesz a talajhoz, plsuz ott figyelnek a ködlámpák, viszont ugyanez a fenekéről nem mondható el, arra ráférne egy kis igazgatás meg egy sportkipufogó, amihez viszont teljes kipufogót kell venni csőstül, dobostul. Ez még a kisebbik gond, hisz széles a választék, de ki szeretném kérni a véleményeteket hogy a kocsi menetstabilitása hogy változott meg a súlypont lejjebb kerülése után, illetve a kipufogórendszernél mennyire számít az ár a minőség tekintetében? Ahogy néztem általában 15-20 körül vannak.

Na meg mégvalami: Elméletileg 17 colos kerék a maximum ami felmegy a kocsira. Ti mekkorákkal jártok/keltek?

Köszi a választ előre is.

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Optikai Tuning
« Reply #44 on: 2008 October 25, 18:17:47 pm »
itthon a tuningelem kínálat elég gyér. és nagy marge-al dolgoznak a cégek is... sajnos...

ültetés: stabilabb lesz tőle az autó. Kanyarban érezhető. főleg ha mellé toronymerevítő is bekerül. sportkipuff, amit látsz univerzálisat, felejtsd el. irány kipufogós, és csináltass komplett rendszert. A 40ezres dob ugyanúgy el tud rohadni mint a 10ezres ott gyártott dob ;)