Csevegő > Szervizek

Fejér megyei szerviz: Ivanics Kft. Székesfehérvár

(1/3) > >>

sancy:
Sziasztok!

Fejér megyei márkaszervízt keresek, de olyant, ahol a felmerülő problémákra nem azt a választ adják, hogy "ez ilyen", vagy ha a pultjukon is reklámként kirakott spec 0W40-es olajat kéred, akkor ne azt mondják hogy "ja ilyent nem tartunk mert drága", illetve ne te legyél a hibás amikor a megbeszélt időre mész a vasért, és még nincs kész, mert nincs elég emberük, és minezt egy ingerült ügyfélszolgálatostól kell meghallgatni...

Hanem vmi korrekt és hozzáértő szervízt keresnék... Pestit láttam párat amit dícsértetek, ha nem lesz jobb, akkor inkább rááldozom azt a 3E benzinpénzt, és oda megyek.

djbalu:
Veszprémben fog nyílni egy hatalmas Ford szalon és szervíz.Ha jól tudom Január 10.én.
Ott tuti igyekezni fognak a legjobbat nyújtani ,hisz új szalon.De ez csak 1 ötlet.
Üdv

neo2100:
Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

sancy:

--- Quote from: neo2100 on 2006 December 19, 15:54:26 pm ---Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

--- End quote ---

Na, ez faja közel van kipróbálom, köszönöm!

sancy:
Nos, az ezévi szervízemet a székesfehérvári Ivanics Kft. csinálta a Budai úton, a Baumax mögött.

Csak jót tudok róluk mondani, nagyon érződik hogy prémium autókhoz és azok gazdáihoz vannak szokva a Volvo miatt. Korrektek, udvariasak voltak, nincs mit ragozni. Ez nekem a 2. szervízem volt az autóm életében, semmi extra, a szokásos tevékenységek. 1 óra alatt volt kész, és a visszajelzésekből egyértelműen kiderült, hogy egy általános átnézést is elvégeztek. Ez nekem 35K-ba volt. (Nemtom mihez hasonlítani.)

Továbbiakban is hozzájuk fogok menni.

Aki még rajtam kívül ott járt, szavazzon tapasztalata szerint.


--- Quote from: sancy on 2006 December 20, 22:08:38 pm ---
--- Quote from: neo2100 on 2006 December 19, 15:54:26 pm ---Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

--- End quote ---

Na, ez faja közel van kipróbálom, köszönöm!

--- End quote ---

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version