Author Topic: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!  (Read 8254 times)

TomaszFiesta

  • Guest
M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« on: 2008 June 29, 13:59:52 pm »
Sziasztok!
Segitségetek szeretném kérni!Az alábbi gond merült fel,tegnap elmentem a homasitába hogy veszek egy M3-as tükröt a kis Fiestámra de mivel 85-ös évjáratú azt mondták hogy ahhoz sajnos nincs adapter amivel feltudom rakni:(
Tudna valaki esetleg tanácsot adni hogy hogyan lehetne felrakni?
Előre is köszönöm!

Üdv.

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #1 on: 2008 June 29, 14:10:59 pm »
ne vedd sértésnek, de minek arra a szép formájú autóra M3 tükör?  ??? nem illik rá... elrontja az összképet sztem :-\ az M3 tükör M3 BMW-re való és nem egyéb autókra... ez is ilyen divattuning cikk lett...

TomaszFiesta

  • Guest
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #2 on: 2008 June 29, 14:19:02 pm »
Köszi a tippet.nem vettem sértésnek :)Milyen tükröt ajánlanál rá?Szerinted melyik nézne ki jól rajta?Azért akarok másikat mert ezekböl alig látok valamit.Még új vagyok Ford téren mert még csak 2napja van nálam a picike :)

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #3 on: 2008 June 29, 14:22:43 pm »
sztem valami hagyományos kívülről állítható krómtükör állna neki a legjobban. a lényeg hogy olyan felfogatása legyen amivel a tükör az ablak magasságában lenne hogy lássál is benne hátra.

TomaszFiesta

  • Guest
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #4 on: 2008 June 29, 14:27:13 pm »
Tehát olyasmire gondolsz mint a mi az 1200es ladákon van az a siklapos tükör csak krómba?!meg még azon gondolkoztam hogy oda elöre mint a képen is látható ahol a hütő kilátszik ahol a rendszám van oda berakni egy rs rácsot tudod azt a méhsejteset?!szerinted? :)

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #5 on: 2008 June 29, 14:30:49 pm »
igen olyasmire gondolok :) az a rács ott jól mutatna sztem, meg nem utolsó sorban védené a hűtőt a nagyobb kavicsoktól.

TomaszFiesta

  • Guest
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #6 on: 2008 June 29, 14:35:00 pm »
Igen.jó hogy mondod a kavicsokat mert az eszembe se jutott :notworthy:meg valamiért nem akarja mutatni a benzint hogy mennyi van benne!mondjuk a srác akitöl vettem azt mondja megnézi.remélem megtudja csinálni mert az nagy segitség nekem :)

edl

  • Guest
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #7 on: 2008 July 03, 21:51:54 pm »
Igen.jó hogy mondod a kavicsokat mert az eszembe se jutott :notworthy:meg valamiért nem akarja mutatni a benzint hogy mennyi van benne!mondjuk a srác akitöl vettem azt mondja megnézi.remélem megtudja csinálni mert az nagy segitség nekem :)
Bocs, hogy offolok, de te merre lax? Mert ma láttalak az üllőin, és ha jól sejtem a közelemben lakhatsz, ha ez valóban így van akkor találkozhatnánk egyszer.

TomaszFiesta

  • Guest
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #8 on: 2008 July 06, 21:08:37 pm »
Üdv!

Igen Kipesten lakok a szigligeti utcával szemben:)
Te merre felé laksz?Ha tegnap délelött jártál esetleg az üllöin ahol van a kossuth téri piac akkor láthattad ahogy szegény fiestámat összetörtem :(Belekoccantam egy rendörkocsiba ;D
Most épp keresem a hibát mert valahol kilyukadt szerintem a benzincsövem mert folyt el a benzin elölröl :(

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: M3-as tükör felrakása MK2 Fiestára!
« Reply #9 on: 2009 February 04, 19:44:43 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topkitemetőbe kerül.

Az összefoglalója fel lett töltve a MK1-MK2 szériák részlegébe!

Moderátor: DVZs
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D