Poll

Mi a tapasztalatotok?

1 /legrosszabb/
1 (33.3%)
2
1 (33.3%)
3
1 (33.3%)
4
0 (0%)
5 /legjobb/
0 (0%)

Total Members Voted: 3

Author Topic: For-Top Tatabánya  (Read 8305 times)

Offline Gyurgyo

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 85
  • Segített?: +0/-0
For-Top Tatabánya
« on: 2008 June 27, 19:40:04 pm »
Gondoltam legyen ilyen is.Én 2 és fél hete várok kettő műanyag alkatrész cserére.Az ígérték hogy 20.-a péntekig felhívnak.Nem hívtak.Azóta sem. Nektek van tapasztalat ezzel a szervízzel kapcsolatban?

Offline Gyurgyo

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 85
  • Segített?: +0/-0
Re: For-Top Tatabánya
« Reply #1 on: 2008 July 07, 10:32:58 am »
Négy hibát jelentettem be garanciába.Abból eddig egyet javítottak meg. A többiről annyi hír van, hogy TALÁN szerdán... több mint egy hónap telt el eddig...

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re: For-Top Tatabánya
« Reply #2 on: 2008 July 11, 09:15:34 am »
Most voltam 1 éves kötelező szervizen. Lekopogom nálam minden rendben ment.8 ra adtak időponton 8:05 kor már bent is volt a kocsi.Kb 25 perc alatt végzett a szerelő,én végig ott áltam a kocsi mellett,szóval azzal sem volt gond hogy nem engednek be.Az egyetlen negatívum amit ma tapasztaltam hogy majdnem több idő volt amig a számlát kiállították mint maga a szervizelés.A végösszeg 17600ft lett(szerelés+olajszűrő+légszűrő+segédanyagok/féktisztító spré,zárolajzó/) és az olajat én vittem.

Offline Gyurgyo

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 85
  • Segített?: +0/-0
Re: For-Top Tatabánya
« Reply #3 on: 2008 July 12, 09:51:10 am »
Hát szerdán sem jött meg a cucc... >:( Beszéltem a kirendeltségvezetővel.Péntekre leküldték neki az alkatrészt és már mehettem volna ha éppen nem melóban vagyok.Hétfőn vihetem.Csak azt nem értem, hogy ha ez mehet így is akkor miért kell szivatni az embert?Az ügyintéző szervízes munkafelvevő miért nem teszi ezt meg alapból?Egészen másként állna az ember szája ha látná az igyekezetet.Mert ugye, hogy megy egy nap alatt is?! Csak miért kell ezért veszekedni?Nem értem  ???

Offline Gyurgyo

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 85
  • Segített?: +0/-0
Re: For-Top Tatabánya
« Reply #4 on: 2009 January 22, 10:11:36 am »
Csak jelzésképpen: 7-8 hónapja várok egy alkatrész cserére amit a For-Top tatabánya ígért meg. Azt mondták majd hívnak...azért arra igen kíváncsi lennék mi van a munkalappal amit azóta sem írtam alá, mert csak egy hibát javítottak ki és másikat azóta sem!

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: For-Top Tatabánya
« Reply #5 on: 2009 January 22, 10:22:39 am »
Az elmult 4 évtapasztalata:

Mit vársz egy márkaszerviztől? (tisztelet a nem létező kivételtől!)

Vidd el maszekhoz, ha ismersz egyet sokkal becsületesebb munkát végez. Garancia? hmmm elkezdenek szőrözni, hogy ez nem, meg azért se, meg hozé, de lehetne, de nincs kedvünk ingyen dolgozni... :D
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D