Author Topic: S.R.F.T vs. FiestaKlub  (Read 15547 times)

Offline viktorwrz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1015
  • Segített?: +29/-3
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #15 on: 2008 June 27, 06:44:29 am »
...szerintem gyorsan abba kéne hagyni ezt az oda-vissza szitkozódást...

Pont ezt szeretnénk elérni. Azt, hogy végre elinduljon valamiféle kommunikáció a két csapat között.
Megkéne próbálni félretenni a sérelmeinket mindkét oldalon, másként ez nem megy...
Eme topik nyitásával is ez volt a cél.
Ahogy olvasom a hozzászólásokat (itt és a másik fórum is) úgy látom mindenki békét akar (én is!), így megteszek(ünk) mindent ennek érdekében.
Remélem az SRFT-sek vezetői is hasonlóképpen gondolkodnak és megindulhat valamiféle együttműködés a két társulás között.
Gondolkodom egy közös nagytalálkozó szervezésén is, ahol leülhetnénk 1 "asztalhoz" és megbeszélhetnénk hogyan tovább.
Eddigi autóim:
Ford Mondeo Turnier 1.8 Zetec '96
Renault Express 1.9D '93
MB E200 aut. 2.2CDi (123LE) '06
WV Polo 1.9SDi '96
MB E220 T aut. Avangarde 2.2CDi (143LE) '00
Ford Mondeo Turnier 1.8TD '97
Ford Fiesta 1.1c MK3 '89
Trabant 601S '89
Trabant 601S '87

Robi

  • Guest
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #16 on: 2008 June 27, 06:57:45 am »
Ez így lenne correct!
Biztos vagyok benne, h meg lehet bocsájtani mindenkinek, aki hibázott. Mindenki követ el hibát... hisz emberből vagyunk!
Ami megtörtént az megtörtént. Változtatni nem lehet rajta, csak elfelejteni/félretenni.
Az a fontos, h most mi van! (Többen írták egyébként is, h fogalmuk sincs, h már min vesztek össze.)
Ne a múlt határozzon meg minket!

Üdv!

                         P                           E                             A                             C                             E                            :notworthy:

Imre

  • Guest
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #17 on: 2008 June 27, 08:17:38 am »
Szép jó napot mindenkinek!!!!!

Nem ragoznám és nem ismételném az elöttem szólókat a lényeg benne van a hozzászólásokban illetve az S.R.F.T fórumon is.

Azt látom mindenki a békességre törekszik és ez a lényeg, én nekem nincs és nem is volt soha semmi bajom semelyik FiestaKlubos emberkével. Ássák el a csatabárdot az illetékes emberek ( bár már én sem vágom, hogy eggyáltalán haragszik-e valaki még valakire), mennyenek el eggyet kocsmázni vagy mit tudom én. ( a kakóból nem jön ki az igazság :))

A közös tali szerintem nagyon jó ötlet, én nagyban támogatom!! Csak ne várjunk vele több évet! :D



Offline Vadika

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +49/-4
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #18 on: 2008 June 27, 09:03:36 am »
Hy mindenkinek!
Teljes mértékben egyet értek az elöttem szólókkal!
A közös tali témára pedig a legegyszerübb megoldás: a most hétvégi minitalira szerintem és mások sem ellenkeznének szóval a most hétvégi talira sok szeretettel várunk minden S.R.F.T tagot is aztán akkor már meg is oldódik a probléma már ha egyáltalán van probléma!
Üdv :Vadika
Mindenkinek Fiestát :D 
Vagy Zum Zum   :D

- Ki az abszolút irigy?
- ???
- Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen

shark

  • Guest
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #19 on: 2008 June 27, 15:01:51 pm »
Halihó :)

Szerintem a vitatkozást már rég befejeztük... :) A dátumot is olvassátok majd el mikor volt... azóta szerintem exponenciálisan javuló a helyzet :) Részemről semmi bajom nincs a Fiestaklubosokkal :) Nyitott vagyok mindenki felé! És igen..a két klubbnak mások az irányelvei, de egyik sem zárja ki a másikat teljes mértékben, hogy megszakítsunk minden kapcsolatot...

És én is visszaintegetek majd, ha egy fiestából valaki rámköszön  :-X

adaam

  • Guest
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #20 on: 2008 June 29, 15:31:20 pm »
én még a kormányt is ráhúzom ha integet  :-X :-X ;D ;D :D de csak azért h közelebb legyünk egymáshoz és tudjak adni egy pacsit  :laugh:

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #21 on: 2008 June 29, 15:49:33 pm »
úgy látom mindenki rendezné ezeket a nézeteltéréseket, és nyitott az együttműködés felé. ez jó hír. tegyünk is így.

ja a pacsi az télleg jó ötlet ;D ;D  :-X

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #22 on: 2008 June 29, 20:03:41 pm »
Engem a tuning is nagyon érdekel,meg a fiesta általános fenntartásához szükséges dolgok is.
Senkit nem nézek le,akinek neadjisten régebbi,vagy rozsdásabb autója van,szívesen segítek bárkinek! :notworthy:
Én itt egy segítőkész,földön járó,nyitott bandát ismertem meg,és mindennap ellátogatok a fiesta klub fórumára.
Általános bajom a mai világgal,a ridegség,ami majdnem mindenhol megtalálható embertársainkkal szemeben.Ezen a fórumon szerencsére nincs ilyen negatív irányvonal! :)
Szoktam tanácsokat kérni,és mint rájöhettetek,szeretek tanácsokat osztogatni ;D
A másik klubot nem ismerem,de általában nyitott vagyok mindenre,nem bánnám,ha az ellentétek helyett egymást segítenénk.
Az elmúlt egy évben,itt is egyre többen kezdtek nyitni a tuning irányába,ezért egy tapasztaltabb,ezirányba orientált csapat sokat segíthetne a fiesta klub, tuning iránt érdeklődő részének.Ez persze nem érdek,csupán a két klub kibékülése utáni természetes dolog lenne,egymás segítése.
    szóval,minden szempontból jobb a béke!! :notworthy:
Minden ami autĂł hifi!:)

Sty

  • Guest
Re: S.R.F.T vs. FiestaKlub
« Reply #23 on: 2008 July 15, 07:14:42 am »
Egyetértek a fentebb írottakkal, békülés!!!! KÖZÖS TALI, SZUPER! Akár a nyárzárón is szívesen látnék a másik klubból is tagokat... hátha...