Poll

Osztályozd ezt a szervízt!

1 (legrosszabb)
6 (60%)
2
2 (20%)
3
2 (20%)
4
0 (0%)
5 (legjobb)
0 (0%)

Total Members Voted: 3

Author Topic: Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.  (Read 13844 times)

Offline viktorwrz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1015
  • Segített?: +29/-3
Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.
« on: 2006 November 02, 17:15:09 pm »
Írd meg tapasztalataidat erről a szervízről.
Eddigi autóim:
Ford Mondeo Turnier 1.8 Zetec '96
Renault Express 1.9D '93
MB E200 aut. 2.2CDi (123LE) '06
WV Polo 1.9SDi '96
MB E220 T aut. Avangarde 2.2CDi (143LE) '00
Ford Mondeo Turnier 1.8TD '97
Ford Fiesta 1.1c MK3 '89
Trabant 601S '89
Trabant 601S '87

Offline Harlequin

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 99
  • Segített?: +4/-34
Re: Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.
« Reply #1 on: 2008 August 14, 07:55:24 am »
A troli szerencsétlenség után ide vittem javíttatni az autót. Azt mondták múlt hét csütörtökön, hogy ha bevsizem, akkor szerdára (tegnapra) kész és hívnak. Nos nem hívtak és nincs is kész, állítólag holnapra. Arra hivatkoztak, hogy nem volt sárvédő. Mondjuk nem értem, hogy akkor miért rendeli be az autót. Egy nagy utazás előtt állunk, szóval pont rosszkor szivattak meg.
Legalább hívott volna fel az ipse...

tbalázs

  • Guest
Re: Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.
« Reply #2 on: 2009 January 08, 14:05:57 pm »
Én nemrég voltam náluk egy problémával, amit a "motor figyelmeztető lámpa" topicban leírtam. A szervizről csak annyit, hogy bunkón viselkedtek, drága volt, és biztosra mondták hogy ki kell cserélni a katalizátoromat [kb. 220 eFt], amiről a Ford Solymárnál egy hét múlva megállapították hogy semmi baja! Jó hogy elhoztam a Váci úti szervizből az autót.
Soha többet nem megyek oda.

Bakpeti

  • Guest
Re: Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.
« Reply #3 on: 2009 April 08, 15:00:19 pm »
Nem szívesen ajánlanám ezt a helyet, nekem egy életre elvette a kedvemet a szakszervízektől. Az hagyján, hogy 15ezres diagnosztikával sem nagyon találták a indítózásparám okát, nem lehettem az autó mellett, ez talán annyira nem is róható fel.
Másik, amit kértem, nézzék meg a kürtöt mert nem működik. Egy fényszóró szereléskor (otthon) nemrég az is kiderült, hogy kap áramot, tehát valszeg úgy ahogy van rossz. Ezek után nem voltak restek lekapni a lámpatestet, lepattintani a kis rostélyt (Mk.6), mindezt külön számlázni ("Fényszórók-ki-be szerelése ~5e" Ft!) MAJD a végén bejelentik, hogy NINCS NEKIK DUDÁJUK, de szívesen rendelnek a jövő hétre. Kérdezem idegesen, akkor megint kifizetem majd a kibe szerelést? Természetesen.
Harmadik amiért odamentem, az üléselőredöntő kallantyú eltört (3-türer). Fél perc alatt cserélhető, ha kezedben van az új. Ők megoldották 4700 Ft.ból a cserét.
Le se sz*rtak, ott ültem ezekkel pár hosszú órát, kasszánál tipikus cica meséli a barátökköztöt telefonon...
Végülis a dudát nem kértem, később öregszaki a garázsból valami 3-4ezerért pikk-pakk megcsinálta.
A nap végére ott hagytam 28 (-5anyag) ezrest, és cserébe előre tudtam hajtani az ülésemet. b***!%/(*+/="KAT!!!!!!! :D
Első és utolsó látogatásom szakszervízben. Bár a Solymárt lehet megpróbálom egyszer... bocs a kisregényért, de ennek ki kellett jönnie:)

Offline PharaoM41

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 93
  • Segített?: +2/-0
Re: Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.
« Reply #4 on: 2009 April 08, 17:30:21 pm »
Sziasztok!

Azt hittem, hogy írtam már róluk, de úgy látszik csak akartam. Bakpetivel sajnos mindenben egyet kell értsek. Nagyon drága és nem hogy az árhoz nem méltó, de osztályon aluli az ügyféllel való bánásmód. Se a Fordhoz, se 2009-hez nem illik ez a szerviz. Én néhány évvel ezelőtt voltam ott, amikor még a régi helyükön voltak de úgy látszik, hogy az idő nem javított a minőségen.

A szakszervizekzől azért nem kell lemondani. Ott van még a Solymár vagy Simő Dunaújvárosban.

Offline TPoT

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 228
  • Segített?: +12/-1
Re: Auto-Fort Kft. - Budapest XIII. ker. Váci út 82-84.
« Reply #5 on: 2009 April 09, 07:41:31 am »
Jó pár éve voltam náluk, valamikor 2002 táján, mikor is rommá tört az RS2000-em MTX váltója.
Az rémlik, hogy 160 sok ezer környékén hagytunk a javításért-úgy, hogy ismerős volt valami szerviz részlegvezető és úgymond "svarcban" csinálták, tehát nem volt róla papír.
Öhöm.....

Mondjuk, Én a OFF Cromax ON szervizt szeretem-a OFF VIII.Asztalos Sándor utcában ON lévőben van egy csomó ismerősöm.
Bár igyekszem, hogy amit tudok, Én csináljam meg.   ::)