Poll

Osztályozd ezt a szervízt!

1 (legrosszabb)
0 (0%)
2
0 (0%)
3
2 (22.2%)
4
3 (33.3%)
5 (legjobb)
4 (44.4%)

Total Members Voted: 3

Author Topic: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.  (Read 14468 times)

Offline viktorwrz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1015
  • Segített?: +29/-3
Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« on: 2006 November 02, 17:09:44 pm »
Írd meg tapasztalataidat erről a szervízről.
« Last Edit: 2006 November 02, 17:12:51 pm by viktorwrz »
Eddigi autóim:
Ford Mondeo Turnier 1.8 Zetec '96
Renault Express 1.9D '93
MB E200 aut. 2.2CDi (123LE) '06
WV Polo 1.9SDi '96
MB E220 T aut. Avangarde 2.2CDi (143LE) '00
Ford Mondeo Turnier 1.8TD '97
Ford Fiesta 1.1c MK3 '89
Trabant 601S '89
Trabant 601S '87

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #1 on: 2006 November 29, 18:36:56 pm »
Hát itt is jártam és eddíg jó benyomást tettek rám. A fordulatszámom mint már említettem nem volt jó, ált fulladáshoz vezetett.
Egy elektronikai kütyüt cseréltek ki és már mükszik is a verda. (50000ft-s alkatrész) de a gari miatt nem kellet kifizetni. Nem úgy mint a másik szerelőnél kellet volna és még a hiba közelébe sem jártak a hibának az Ivanicsék.
Mindenesetre azóta jó a kocsi, és a kiszolgálás is rendes volt. A pénteki nap megyek újra de most más hiba végett, folyt köv péntek este!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #2 on: 2006 December 01, 16:58:32 pm »
Nos voltam ismét elintézni egy garis alkatrészt, pontosan a hátsó szélvédő fűtőszálát. A hiba elhárítva és kicsi-kocsim újra 100%-os. A zöldkártyám is készen van, mindezt gyorsan és rendesen odafigyelve csinálták meg, Jövőre tudom hova viszem éves vizsgálatra a kocsit.
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #3 on: 2007 March 21, 19:47:01 pm »
Nos ma is voltam itt!

A találkozón feltűnt, hogy csak nekem nem jó a vétel! Mikor Balatonról jöttem haza, akkor egy nagy kerülőt tettem, mert egyszerűen nem lehetett haladni a dugótól. Megláttam az út szélén a Ford szervizet és gondoltam benézek a rádió miatt. ma már meg is csinálták, szerintem elég gyorsan mert csak egy felyezeteet tudtam elolvasni a könyvből és a hiba feltételezhetően 100%-os forrását megtalálták és javították! a Hónapban még le lesz tesztelve! Reszkess Badacsony! Reszkess 8-as főút! Jön a nagy rádióteszt!

És tőlem kapnak ismét egy 5-öst!

Persze csak szóba, mivel csak egyszer lehet szavazni!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Pozitivan

  • Guest
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #4 on: 2007 May 26, 09:57:07 am »
Én ot vettem az autót. Az igazán korrekt volt.
A szervizzel egyetlen gondom volt, hogy amikor a munkafelvételen lévő hölgynek elmondtam a gondomat, akkor ő egyból azt kezdte fejtegetni, hogy biztos nem rendeltetésszerűen használtam az autót. :-\
Én csak a garancia idő alatt vittem oda az autót. Én egyébként ismerettségi okokból a Budapesti Ford Theta szervizbe hordom az autómat. Már kb. 10 éves a kapcsolat. Igaz nem hivatalos márkaszerviz, de korrekt, megbízható és évek ota változatlan csapat. Tudom ajánlani mindenkinek.

mrsmart

  • Guest
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #5 on: 2007 July 27, 08:35:03 am »
Sziasztok,

Kétszer is telefonáltam a szervíznek, hogy biztos infót gyűjtsek, mennyibe fog kerülni a javítás, amit kértem. Mind a kétszer ugyanazt az összeget mondták, azaz 5.520 a motordiagnosztika, kódtörléssel, szoftverfrissítéssel, mindennel együtt.
Ma reggel mentem hozzájuk, és azt mondták, hogy 10.000 Ft lesz...
Rákérdeztem, hogy miért lesz annyi? A válasz: mert 6.900 az órabér.

De hogyan jön ki a 10e? 6.900+5.520/=10.000 Ft-tal, legalábbis szerintem. Mondtam neki, hogy kétszer is érdeklődtem, mind2x 5.520-at mondtak. Persze elkezdett magyarázni, hogy de akkor is, meg különben is, amúgy miről van szó? Mondtam ismét, h motordiagnosztika. A válasz: ja, az 5.520... Röhejes, komolyan mondom.

Thunder

  • Guest
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #6 on: 2007 October 17, 11:53:53 am »
Apámnak itt vettünk használt mondeo-t ... normális volt a fazon, alkudni is jól lehetett. Szervizelni szerencsére nem kellett a szekeret,szóval azt nem annyira ismerem. Bár negatívumként megemlíteném, hogy elvileg törésmentesnek adták el nekünk az autót, de egy sajnálatos totalcar miatt (ittas dacia-s  >:( ) kiderült, hogy a bal elején valami miatt félcentis glettréteg lapul a festék alatt. No sebaj ... azóta is sajnálom azt a gépet  :(

vibra

  • Guest
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #7 on: 2007 October 17, 13:14:10 pm »
Hi all!

Én is náluk vettem a kocsit, (használt) és meg vagyok elégedve velük. Alkudni annyit tudtam, hogy az átírást magukra vállalták (az anyagi részét is). Kb második nap amikor nem nappal autóztunk feltünt, hogy a középkonzolon nem világítanak a tekerő gombok feliratai. Telefonáltam, időpontot adtak és szó nélkül ingyen megcsinálták...
Ja és kaptunk az autó mellé egy üveg bort is...
Szóval abszolút pozitívan gondolok rájuk.

Thunder

  • Guest
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #8 on: 2007 October 17, 13:57:53 pm »
Hi all!

Én is náluk vettem a kocsit, (használt) és meg vagyok elégedve velük. Alkudni annyit tudtam, hogy az átírást magukra vállalták (az anyagi részét is). Kb második nap amikor nem nappal autóztunk feltünt, hogy a középkonzolon nem világítanak a tekerő gombok feliratai. Telefonáltam, időpontot adtak és szó nélkül ingyen megcsinálták...
Ja és kaptunk az autó mellé egy üveg bort is...
Szóval abszolút pozitívan gondolok rájuk.

Ja igen, a bor az nálunk is megvolt  ;D

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #9 on: 2007 October 17, 14:42:53 pm »
Én nem ott vettem de állandó szervízhelyé avattam, bár ezé bor nem jár ?  :-X
Egyetlen komunikációs hiba volt csak. A WC pumpát azaz a sebváltó szoknyát akartam cseréltetni mert elszakadt! hogy szakadhat el enyi idő alatt nem tudom, no mindegy. Mondzták természeesen garanciális idő alatt cserélik. Hát mikor odaértem akkor kiderült az extra garancia nem vonatkozik rá, mert kárpit elemnek minősűl (kárpit na mindegy nem ők szabkják meg ezt) könyörgöm akkor 65e mé vásároltam meg az extra garanciát! :)
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.
« Reply #10 on: 2007 November 15, 10:09:18 am »
Nos a III. hivatalos szervízelésnek is vége a Fityeszemen. Bejelenthetem, hogy jó munkát végeztek és egész jó ára volt, sőt eddigi Ivanicsos tapasztalataimhoz képest mondhatnám, hogy égf és föld, noha mind akét hely a földön van, de ha nem így lenne akkor Repülőnek hívnánk a Fiestát. Szóval meg vagyok elégedve velük! :headbang:
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D